Bu fotoğraf üzerine polis devreye girdi

Bu fotoğraf üzerine polis devreye girdi
banner23

Mağusa’da 44 yaşındaki O.D, 7 yaşındaki oğlunun cinsel organını öptüğü fotoğrafı sosyal paylaşım sitesi Facebook’a attı. Fotoğrafta, elinde alkol şişesi ve sarıldığı 7 yaşındaki oğlunun pantolonunun sıyrılmış halde ve yine küçük çocuğun cinsel organını öptüğü görülen O.D. küçük çocuğuna yaptığı istismarın fotoğrafını paylaşmasının ardından polis tarafından tutuklandı.

O.D.’in polise yaptığı izahat ise özrü kabahatinden büyük dedirtti. Söz konusu fotoğrafı 13 yaşındaki kızına çektirdiği öğrenilen O.D’in polise ise başka çocuğu olduğunu ve onu kıskandırmaya çalıştığı mazaretinde bulundu.

Söz konusu fotoğrafta hem O.D’in elinde hem de yerlerde alkol şişelerinin olduğu görülürken, sürekli alkol tükettiği öğrenilen ve Facebook’ta yine sürekli alkol tüketip uygunsuz tavırlar sergilediği görülen O.D’in çocuklara ne gibi istismarlarda bulunduğu ve küçük çocukların nasıl bir ortamda yetiştiği sorusunu akla getirdi.

Söz konusu fotoğrafı paylaşmasının ardından tutuklanan O.D’e polisin “Namus ve ahlaka aykırı harekette bulunma” davasının getirildiği ve şahsın serbest bırakıldığı öğrenildi.

SOSYAL HİZMETLER DAİRESİ DEVREDE

Yaşanan olayın ardından Sosyal Hizmetler Dairesi yetkililerinin olaya müdahil olduğu öğrenildi. 20 Nisan tarihinde yapılan paylaşımdan sonra polise yansıyan olayın ardından Sosyal Hizmetler Dairesi yetkililerinin aileyi takibe aldığı ve istismarın araştırıldığı edinilen bilgiler arasında.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Anne
Anne - 1 ay Önce

Allah sizin gibileri yok etsin yer yüzünden nasıl iğrenç varlıklarsınız nefret ediyorum sizin gibi ucube aciz insanlardan çocuklardan uzak durun

Hande sabanci
Hande sabanci - 1 ay Önce

Allah sizi ve sizin gibileri kahretsin insAllah

Meryem Aydemirgil
Meryem Aydemirgil - 1 ay Önce

Böylesi bir pisligin yasamasina nasil müsaade edilir. ALLAH BIN BELASINI VERSIN

ELIFE  ZEYTUN
ELIFE ZEYTUN - 1 ay Önce

RESMEN SAPIKLASDI INSANLAR YEYIP YEYIP KUDURACAK YER ARIYORLARRR

Cemkan aslantaş
Cemkan aslantaş - 1 ay Önce

Senin ben ananı avradını sikeyim orosbu çoçuğu

Derya ozyurt
Derya ozyurt - 1 ay Önce

Devlet bu çocuklar bu tür allaksiz ailenin elinden alınsın rica ediryorum

SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18