Berova'da Özyiğit'e ağır eleştiri

Milli Eğitim eski bakanı ve UBP Milletvekili Özdemir Berova, Milli Eğitim Bakanı Cemal Özyiğit'in Ankara ziyaretini fiyasko olarak değerledirdi.

Berova'da Özyiğit'e ağır eleştiri
banner23

Milli Eğitim eski bakanı ve UBP Milletvekili Özdemir Berova, Milli Eğitim Bakanı Cemal Özyiğit'in, Türkiye Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ile görüşememesi konusunda sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Açıklamasında Berova şunları ifade etti;

"Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Cemal Özyiğit yaptığı açıklamada Türkiye Milli Eğitim Bakanı ile PLANLANMIŞ bir görüşmesinin olmadığını söyledi. Oysa BAKANLIKTAN yapılan ve basına servis edilen açıklama şu şekilde idi" dedi.

Bakanlıktan verilen bilgiye göre, Özyiğit, 4 Eylül Salı günü mevkidaşları TC Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ile görüşecek.

Ercan Havaalanı’ndan Ankara’ya yarın akşam 22.50’de hareket edecek Özyiğit, salı günü ilk olarak Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile görüşecek. Özyiğit-Ersoy görüşmesi saat 10.30’da olacak.

Özyiğit aynı gün saat 12.00’de Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ile görüşecek. Özyiğit, Selçuk’un onuruna vereceği öğle yemeğine de katılacak."
Burda Bakan Özyiğit'in doğru söylediğini 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18