Başbakan Saner ve tüm ekibi karantinaya alınıyor…

banner32

Başbakan Saner ve tüm ekibi karantinaya alınıyor…
banner23
Başbakan Ersan Saner’in birinci derece temaslı olması nedeniyle Başbakanlık’ta hareketli saatler yaşandı

Başbakan Ersan Saner, Başbakanlık Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Leman Aslım, Başbakanlık fotoğrafçısı ve Saner’in yakın korumaları karantinaya alınıyor.

Başbakan Ersan Saner bu sabah programına katıldığı gazeteci Aytuğ Türkkan’ın PCR testinin pozitif çıkması üzerine kendini toplumdan izole etti.

Saner, çift doz aşı yaptırmasına rağmen, sağlık personellerinin önerilerine uyarak, en kısa sürede halkın arasına dönmeyi diledi. Saner, hükümet çalışmalarının aksamaması için gerekli önlemleri aldıklarını da aktardı...

Başbakan Saner konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

"Bu sabah programına katıldığım gazeteci Aytuğ Türkkan’ın PCR testinin pozitif çıktığını öğrenmiş bulunuyorum. Öncelikle gazeteci kardeşimiz Türkkan’a geçmiş olsun dileklerimi iletirken değerli halkımızın bu durum sonrasında kendimi toplumdan izole ettiğimi bilmesini istiyorum.

Çift doz aşılı olmama ve sürekli PCR testi yaptırmama rağmen, sağlık personelimizin önerilerine uyacak ve inşallah en kısa sürede tekrar halkımızın arasına döneceğim.

Bu süre içinde hükümet çalışmalarının aksamaması için gerekli önlemleri almış bulunmaktayız. Olayın duyulmasından bu yana şahsıma gösterilen ilgi ve desteğe teşekkür eder, herkese sevgi selam ve saygılarimi sunarım..."

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2021, 22:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18