banner38

Babasını bıçakladı

banner32

Babasını bıçakladı
banner41
banner37
banner23


Lefkoşa’da, henüz tespit edilemeyen bir sebepten babasını bıçaklayan zanlı Raif Koçin tutuklanarak dün mahkeme huzuruna çıkarıldı


Lefkoşa’da, henüz tespit edilemeyen bir sebepten babasını bıçaklayan zanlı Raif Koçin tutuklanarak dün mahkeme huzuruna çıkarıldı.

Polis bulguları aktardı

Mahkemede mesele ile ilgili şahadet veren polis memuru İzlem Civisilli olayla ilgili bulguları aktardı. Civisilli, huzurda bulunan zanlı Raif Koçin’in Lefkoşa’da 19 Temmuz tarihinde saat 22.30 sularında babası ile birlikte kaldığı ikametgâh içerisinde henüz tespit edilemeyen bir sebepten kesici bir alet olan sebze oyacağı ile yatak odasında yatmakta olan babası Kemal Koçin’in sol koluna ve sol koltuk altı bölgesine 6 kez saplayarak ağır şekilde yaralanmasına neden olduğunu söyledi. Polis, meselenin polisin bilgisine gelmesi üzerine zanlının aynı ikametgâhta tespit edilip tutuklandığını belirtti. Polis memuru İzlem Civisilli, zanlının soruşturmanın salimen yürütülmesi ve alınacak ifadelerin temin edilebilmesi için ilk etapta 3 gün poliste tutuklu kalmasını talep etti. Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Cenkay İnan, zanlının soruşturma maksatlı 3 gün poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

Kaynak: Yenibakış


Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2018, 11:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3