Akıncı, Anastasiadis'i neden sorgulamıyor?...

Akıncı, Anastasiadis'i neden sorgulamıyor?...
Güney Kıbrıs Rum Yönetimi(GKRY)’nde terör örgütü PKK ve YPG’nin yapmış olduğu son eylem, akıllardaki Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın bugüne kadar Güney’deki bebek katili PKK kamplarını bilmesine rağmen Rum Başkanı Nikos Anastasiadis’e neden tek kelime etmediği sorusunu bir kez daha canlandırdı.

Türk ordusu Suriye ve kendi sınırları için savaşıyor

Bu adaya işgal için değil ‘Enosis’i engelleme amacıyla gelen ‘Şanlı Türk Ordusu’ mevcut konumunda Suriye halkı ve kendi sınırlarının güvenliği için şehitler vermekte mücadele etmektedir.

Zeytin Dalı Harekatı Kürt halkına karşı yapılan bir operasyon değildir, bu bağlamdaki tek hedefin terör örgütleri olduğunun görülmesi gerekmektedir.

Akıncı açıklama yapmalı�KKTC’de yayınlanan bir gazetede böylesi önemli bir dönemde ‘işgal’ manşetleri atılmasının ardından, Cumhurbaşkanı Akıncı’nın yasaların uygulanması bağlamında hiçbir çağrıda bulunmaması halk çevresinde soru işaretlerine neden olurken, Rumların bugün Güneyde PKK, YPG iş birlikçi ve sempatizanlarının yürüyüş yapmasına, ‘kardeşim’ denilen Türkiye'ye işgalci ve katil demesine çanak tutuyorken, Akıncı’nın susmaması gerektiğini vurgulanıyor. Tüm bunların yanında, Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’dan bu bağlamda bir açıklama bekleniyor.
Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2018, 10:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1

banner19

banner3

banner18