Akacan sigorta yatırımlarını yapmıyor mu?...

Akacan sigorta yatırımlarını yapmıyor mu?...
Gün içerisinde sosyal medyada büyük yankı uyandıran ve Bulut Akacan'ın Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Zeki Çeler'e ithafen yaptığı paylaşıma Bakan Çeler'den jet yanıt geldi.

Akacan'ın asgari ücretle ilgili olarak Zeki Çeler'e gösterdiği tepkiye cevap veren Bakan Çeler "Gardaş stg  5400 tl değil, 5.4 TL'dir. Bu arada açıklamalarımı iyi oku ve başkalarının ağzından değil kendi göz ve kulaklarınla benim ağzımdan çıkanı duyarak yorum yap. İnşaatınızda isg kurallarına uyulmadığı için durdurulma işlemi yapıldı diye heyecana kapılıp beni yanlış yerden yakalamaya çalışma... daha gerçekçi olalım lütfen... Bu arada çalışanlarının yatırımları konusuna da bir el atarsan o konuda da sıkıntı yaşayamasın" dedi.

Akacan yatırımları yapmıyor mu?

Bu arada Bakan Çeler'in bu paylaşımının ardından vatandaşlar Akacan'ın devlete yapılması gereken sigorta yatırımlarını yapmadığı düşüncesine kapılırken, alınan bilgilere göre inşaatlarında çalışanların yatırımlarını yapmadığı ve Bakan Çeler'in de bu konuyla ilgili çalışma başlattığı öğrenildi.
Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2018, 19:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1

banner19

banner3

banner18