28 BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN 111 ADAY YARIŞACAK

28 BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN 111 ADAY YARIŞACAK
Yüksek Seçim Kurulu(YSK), 24 Haziran’da yapılacak Yerel Kuruluş Organları Genel Seçimi’nde adaylık başvurusunda bulunanları geçici olarak ilan etti.
28 belediye başkanı, 280 belediye meclis üyesi, 237 muhtar ve 952 ihtiyar heyeti üyesinin seçileceği yerel seçimde, belediye başkanlığı yarışına katılmak için dün, ilçe seçim kurullarına 111 kişi başvuruda bulundu. 280 belediye meclis üyeliği için ise 1099 adaylık başvurusu yapıldı.
YSK, başkan adayları yanında meclis üyeliği, muhtarlıklar ve ihtiyar heyeti üyelikleri için adaylık başvurusu yapanları da duyurdu.
İlan edilen adaylara her türlü yasal itiraz yarın ve Perşembe günü 08.00-18.00 arasında ilçe seçim kurullarına yapılabilecek.
YSK’nın incelemesinin ardından adaylar 2 Haziran’da kesinleşecek ve 3 Haziran’da ilan edilecek.
REKOR VADİLİ, GİRNE VE YENİERENKÖY’DE
YSK’nın 18 numaralı duyurusuna göre, başkanlık için en çok aday başvurusu yapılan belediyeler 7’şer başvuruyla Vadili, Girne ve Yenierenköy oldu.
BELEDİYE BAŞKANLIKLARI VE MECLİS ÜYELİKLERİ İÇİN YAPILAN ADAYLIK BAŞVURULARI
YSK’nın duyurusundaki bilgilere göre, Akıncılar Belediye Başkanlığı için CTP’den Hasan Barbaros ve bağımsız Osman Tamsarı aday oldu. 6 meclis üyesinin seçileceği Akıncılar Belediyesi için UBP ve CTP aday gösterdi.
Alayköy Belediye başkanlığı için CTP’den Hulusi Manisoy, UBP’den Arif Ulaş, bağımsız Emre Özkan aday olurken 8 meclis üyeliği için de CTP ve UBP’den adaylar yarışacak.
Değirmenlik Belediye Başkanlığı’na CTP’den Ali Karavezirler, UBP’den İsmail Bozdağ Töre ve bağımsız Ömer Meraklı aday olurken, 12 meclis üyeliğine de UBP, CTP ve YDP aday gösterdi.
Gönyeli Belediyesi Başkanlığı için CTP’den Ahmet Yalçın Benli, UBP’den Mustafa Akyön, bağımsız Mustafa Erk adaylık başvurusu yaptı. 12 meclis üyeliği için HP, UBP ve CTP adayları yarışacak.
Lefkoşa Türk Belediyesi’nde başkanlık için 6 aday yarışacak. Bunlar TDP’den Mehmet Harmancı, DP’den Gencay Eroğlu, UBP’den Hasan Sertoğlu, YDP’den Mehmet Ünal Bay, bağımsızlar Çetin Sadeli ve Arif Salih Kırdağ. 24 meclis üyeliği için TDP, HP, DP, CTP, UBP, YDP, TKP Yeni Güçler adayları yanında bir de bağımsız aday var.
Akdoğan Belediyesi’nde başkanlık için UBP adayı Erdinç Akgür ve CTP adayı Ahmet Latif yarışacak. 8 meclis üyeliğine DP, UBP ve CTP aday gösterdi.
Beyarmudu Belediye Başkanlığı yarışına UBP’den İlker Edip ve bağımsız aday Ethem Akmercan katılacak. 8 meclis üyeliği için UBP, CTP, TDP, HP adayları yanında bir de bağımsız yarışacak.
Gazimağusa Belediyesi’nde başkanlığa 5 aday talip. Bunlar CTP’den Erol Adalıer, bağımsız adaylar Hüseyin Nurçin, İsmail Arter, İsmail Güneş Güneşoğlu ve Ulaş Gökçe. Gazimağusa’daki 18 belediye meclis üyeliği için DP, UBP, YDP, CTP, TDP, HP aday gösterdi.
Geçitkale Belediyesi’nde başkanlık için CTP adayı Hasan Öztaş ve bağımsız Olsan Oran adaylık başvurusunda bulundu. CTP ve UBP, 8 meclis üyeliği için de aday gösterdi.
İnönü Belediyesi’nde başkanlık yarışına dört aday katılıyor. UBP’den Turgut Çevirgen, bağımsızlar Ali Öncü, Beyhan Gürgöze, Hasan Basri Beycanlı aday olurken, 8 meclis üyeliği için ise DP, UBP, YDP, CTP adayları yanında bir de bağımsız aday var.
Paşaköy Belediye Başkanlığı için 5 adaylık başvurusu yapıldı. UBP’den Habil Tülücü, HP’den Mehmet Aktaş yanında Mahmut Erden, Ökeş Erdoğdulu, Erdal Özata da bağımsız adaylar oldu. 8 meclis üyeliği için UBP, CTP, HP adayları yanında 5 de bağımsız aday var.
Serdarlı Belediyesi’nde başkanlığa 5 başvuru yapıldı. Bunlar UBP’den Halil Kasım, CTP’den Salih Bayraktar, bağımsızlar Mehmet Ali Billuroğlu, Özel Pınardan ve Tansel Sağır… Serdarlı Belediyesi’nin 8 meclis üyeliği için UBP, CTP, TKP Yeni Güçler aday gösterdi.
Tatlısu Belediye Başkanlığı yarışına dört aday katılacak. DP Ahmet Hayri Orçan, UBP Ali Çil ile seçime katılırken, bağımsızlar Şıh Muhittin Arslan ve İbrahim Uyanır da seçmenlerden oy isteyecek. 6 meclis üyeliği için yapılacak seçimde ise DP, UBP ve HP adayları yer alacak.
Vadili Belediye Başkanlığı yarışına 7 aday katılıyor: DP’den Selami Şimşek, UBP’den Mehmet Adahan, HP’den Erhan Mustafa Kaya, bağımsızlar Eriş Çoban, Mehmet Zengin, Ahmet Yazgı, Kürşat Özer. 8 belediye meclis üyeliği için DP, UBP, YDP, CTP ve HP adayları yarışacak.
Yeniboğaziçi Belediyesi’nde başkanlık için yarışacak 4 adayın tümü de bağımsız. Bunlar Katip Demir, Şeyda Luckinger, Mustafa Zurnacılar ve Sertaç Yalçın. 10 belediye meclis üyeliği için DP, UBP, YDP, CTP, HP adayları yanında bir de bağımsız aday var.
Alsancak Belediyesi’nde başkanlık için Fırat Ataser ve Redif Nurel bağımsız adaylar olarak açıklandı. 8 belediye meclis üyeliğine UBP, CTP ve YDP aday gösterdi.
Çatalköy Belediyesi’nde de başkanlık yarışına 2 bağımsız aday Mehmet Hulusioğlu ve Serdar İlhan katılacak. 8 meclis üyeliği için UBP ve CTP adayları yarışacak.
Dikmen Belediye Başkanlığı için yapılacak seçime UBP adayı Mustafa Erişmen ve CTP adayı Yüksel Çelebi katılıyor. 10 belediye meclis üyeliği için ise UBP ve CTP’den adaylar başvurdu.
Esentepe Belediyesi için 5 aday yarışacak. UBP’den Muhammet Aygün, bağımsızlar Sinan Güneş, Yakup Şengün, Cemal Erdoğan, Köksal Şengün başkanlık için adaylık başvurusunda bulundu. 8 belediye meclis üyeliği için ise UBP, CTP, DP ve YDP aday gösterdi.
Girne Belediyesi’nin 7 başkan adayı CTP’den Birol Karaman, bağımsızlar Ömer Dalgakıran, Sümer Aygın, Ersoy Karaaziz, Akın Akı, Niadi Güngördü ve Turgut Serdar. 16 meclis üyeliği için UBP, HP, CTP, TDP, YDP, TKP Yeni Güçler adayları yanında iki de bağımsız var.
Lapta Belediye Başkanlığı yarışında 2 aday yer alacak; UBP’den Fuat Namsoy ve bağımsız Mustafa Aktuğ, Laptalı seçmenlerden oy isteyecek. 10 belediye meclis üyeliği için de UBP, CTP, YDP adayları yarışacak.
Güzelyurt Belediyesi’nde başkanlık yarışında 3 aday CTP’den Osman Bican, UBP’den Mahmut Özçınar ve bağımsız Yalçın Cemal yer alacak. 14 meclis üyeliği için HP, CTP, UBP’den adaylar yanında üç de bağımsız aday başvuruda bulundu.
Büyükkonuk Belediyesi’nde başkanlığa 5 aday var: UBP’den Ahmet Sennaroğlu, bağımsızlar Halil Güney, Mustafa Haset, Metin Gökalp, Ali Sanatkar. Büyükkonuk’taki 8 belediye meclis üyeliğine ise CTP, UBP, YDP aday gösterdi.
Dipkarpaz Belediyesi’nde başkanlık için 6 aday yarışacak. HP’den Havva Elkovan, CTP adayı Suphi Coşkun, UBP adayı Yusuf Akgün, DP adayı Aslan Çebive bağımsızlar Murat Yazıcı ve Ramazan Korkmaz adaylık başvurusu yaptı. HP, CTP, UBP, YDP ve DP ise 8 belediye meclis üyeliği için aday gösterdi.
İskele Belediye Başkanlığı’na 5 başvuru var. UBP’den Hasan Sadıkoğlu, TDP’den Cemaliye Soğancı yanında, bağımsızlar Fikret Civisilli, Oktay Güney ve Halil İbrahim Orun başkanlık yarışında yer alacak. 10 belediye meclis üyeliğine CTP, HP, UBP, YDP ve TDP aday gösterdi.
Mehmetçik Belediyesi’nde başkanlık koltuğuna 5 aday var. HP’den Kani Buranay, UBP’den Cenk Osman Şeren, CTP’den Cemil Sarıçizmeli yanında bağımsızlar Mehmet Gürsel Demiralp ve Cuma Ülker de başkanlık yarışında yer alacak. 8 belediye meclis üyeliği için HP, UBP, CTP adayları başvuruda bulundu.
Yenierenköy Belediyesi’nde başkanlık için 6’sı bağımsız 7 başvuru var. TDP’den Tandoğan Yalkut ve bağımsızlar Özay Öykün, Canan Mimar, Hasan Güngör, Emrah Yeşilırmak, Esat Nurçin, Oğuz Serbaş aday olurken 10 belediye meclis üyeliği için CTP, UBP, YDP aday gösterdi.
Lefke Belediyesi için üç aday var. Başkanlık yarışında HP’den Fehmi Çamlıköylü, CTP’den Aziz Kaya, UBP’den Timuçin Pirgalıoğlu yer alacak. 10 belediye meclis üyeliği için de HP, CTP, UBP ve YDP adayları yarışacak.
İTİRAZLAR
YSK, ilan edilen adaylara yapılacak her türlü yasal itirazın yarın ve Perşembe günü 08.00-18.00 arasında ilçe seçim kurullarına yapılması gerektiğini duyurdu.


1- AKINCILAR BELEDİYESİ

Başkanlık Adayları
1. HASAN BARBAROS ( CTP Adayı )
2. OSMAN TAMSARI ( BAĞIMSIZ )

Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. AYTEN YENİÇERİ ( CTP Adayı )
2. ERKAN BARBAROS ( CTP Adayı )
3. EMİNE TOZ ( CTP Adayı )
4. SEHA DOĞAN TÜRK ( CTP Adayı )
5. ALTAN CANNUR ( CTP Adayı )
6. YUSUF KEDİ ( CTP Adayı )

1. AYŞEGÜL İBRAHİM ( UBP Adayı )
2. GÜLSAR MUSLU ( UBP Adayı )
3. ENGİN EĞMEZ ( UBP Adayı )
4. HÜSEYİN PARILDAK ( UBP Adayı )
5. YUSUF ÖZTURNA ( UBP Adayı )
6. HASAN KANSEL ( UBP Adayı )



2- ALAYKÖY BELEDİYESİ

Başkanlık Adayları
1. HULUSİ MANİSOY ( CTP Adayı )
2. ARİF ULAŞ ( UBP Adayı )
3. EMRE ÖZKAN ( BAĞIMSIZ )



Belediye Meclis Üyeliği Adayları

1. RAMAZAN AYDINLI ( CTP Adayı )
2. TAHİR SİNAL ( CTP Adayı )
3. MUSTAFA DİNARLI ( CTP Adayı )
4. GÜLDEN CEYLAN ( CTP Adayı )
5. GÖKHAN SOYKAN ( CTP Adayı )
6. HASAN CEMOĞLU ( CTP Adayı )
7. HÜMEYRA ÖDEN ( CTP Adayı )
8. PEMBE BORAKAN ( CTP Adayı )

1. FARUK UMUT ( UBP Adayı )
2. MEHMET ARSLAN ( UBP Adayı )
3. ZAFER SUKUŞU ( UBP Adayı )
4. MELTEM KANSU ( UBP Adayı )
5. ALPARSLAN TÜRKKAL ( UBP Adayı )
6. HASAN ÇAKMAK ( UBP Adayı )
7. ASİYE TÜRKKAL ( UBP Adayı )
8. HÜSNE ULAŞ ( UBP Adayı )


3. DEĞİRMENLİK BELEDİYESİ

Başkanlık Adayları
1. ALİ KARAVEZİRLER ( CTP Adayı )
2. İSMAİL BOZDAĞ TÖRE ( UBP Adayı )
3. ÖMER MERAKLI ( BAĞIMSIZ )


Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. MUSTAFA CAMBAZ ( CTP Adayı )
2. TAHİR IRIZ ( CTP Adayı )
3. ARZU MİYASE BABAHAN ( CTP Adayı )
4. ULAŞ ERZEN ( CTP Adayı )
5. MEHMET HÜDAVERDİOĞLU ( CTP Adayı )
6. NEŞE ILGAN ( CTP Adayı )
7. AYŞE BETMEZOĞLU ( CTP Adayı )
8. MUSTAFA ŞEHİTOĞLU ( CTP Adayı )
9. AHMET DİLEKKAYA ( CTP Adayı )
10. MAHFUZ BULĞAN ( CTP Adayı )
11. NAZEMİN ÇAKRA HOCA ( CTP Adayı )
12. FUAT TOLGA EMİRTANEOĞLU ( CTP Adayı )



1. HASAN GÜNEŞEL ( UBP Adayı )
2. HASAN KUNT ( UBP Adayı )
3. HAVA İSPİROĞLU ( UBP Adayı )
4. MUSTAFA UZUNSAF ( UBP Adayı )
5. HASAN YAZICI ( UBP Adayı )
6. YAKUP KARŞILI ( UBP Adayı )
7. SALİH KARGI ( UBP Adayı )
8. SEDAT BOZÇALI ( UBP Adayı )
9. MÜŞERREF AKAR ( UBP Adayı )
10. MÜMÜNE KUSET ( UBP Adayı )
11. MÜNÜSE ÇİFTÇİOĞLU ( UBP Adayı )
12. ERGUN MİRALAY ( UBP Adayı )

1. OSMAN KURT ( YDP Adayı )
2. EMİNE KUMAŞ ( YDP Adayı )
3. ALİ ÖZDEMİR ( YDP Adayı )
4. ABDULKADİR KÖSEDAĞ ( YDP Adayı )
5. HÜSEYİN YILMAZ ( YDP Adayı )
6. SÜLEYMAN AKÇİMEN ( YDP Adayı )
7. AHMET ERBAY ( YDP Adayı )
8. FATMA TOPRAK ( YDP Adayı )
9. ÇİĞDEM DEMİR ( YDP Adayı )
10. AZİZ PARLAK ( YDP Adayı )
11. SOLMAZ KOÇ ( YDP Adayı )
12. AHMET ZENGİN ( YDP Adayı )


4. GÖNYELİ BELEDİYESİ

Başkanlık Adayları
1. AHMET YALÇIN BENLİ ( CTP Adayı )
2. MUSTAFA AKYÖN ( UBP Adayı )
3. MUSTAFA ERK ( BAĞIMSIZ )


Belediye Meclis Üyeliği Adayları

1. VEDAT GÜVEN ( HP Adayı )
2. ALİ ÖZNUR ( HP Adayı )
3. ADEM BEYDOLA ( HP Adayı )
4. NAİLE GÜLERYÜZ ( HP Adayı )
5. HASAN YEMİŞÇİOĞLU ( HP Adayı )
6. GÜLCAN ALP ( HP Adayı )
7. RASİME ABBASOĞLU ( HP Adayı )
8. CELAL GÜCEL ( HP Adayı )
9. SERVET ŞAHAN ( HP Adayı )
10. ZEHRA BÜYÜKOĞLU ( HP Adayı )
11. AYŞE ARICA ( HP Adayı )

1. HÜLYA AKBİL ( CTP Adayı )
2. CEM KARA ( CTP Adayı )
3. DT. MUSTAFA ÜSTAY ( CTP Adayı )
4. ŞAHİN KARASALİH ( CTP Adayı )
5. SEVİM KAYIKÇI ( CTP Adayı )
6. SİBEL SORAKIN ( CTP Adayı )
7. H. SOYER KOLOZALİ ( CTP Adayı )
8. ŞÜKRÜ TOLGALI ( CTP Adayı )
9. MEHMET KONUŞUR ( CTP Adayı )
10. FAHRİ ARABACIOĞLU ( CTP Adayı )
11. EMİNE İYİKALP ( CTP Adayı )
12. GAMZE BÜRÜNCÜK ( CTP Adayı )

1. HÜSEYİN BALLI ( UBP Adayı )
2. İSMAİL KOFALI ( UBP Adayı )
3. ÖVÜNÇ SELDEN ( UBP Adayı )
4. SÜREYYA GÜRSES ( UBP Adayı )
5. SERDAR AKGÜÇ ( UBP Adayı )
6. ADEM TEKAR ( UBP Adayı )
7. CANER GÖNYELİ ( UBP Adayı )
8. TOLGA SAYGINER ( UBP Adayı )
9. NURCİHAN TURAN ( UBP Adayı )
10. OSMAN YALMAN AMCAOĞLU ( UBP Adayı )
11. SELİN CANDEMİR ( UBP Adayı )
12. FIRAT MERTTÜRK ( UBP Adayı )

5. LEFKOŞA BELEDİYESİ

Başkanlık Adayları
1. MEHMET HARMANCI ( TDP Adayı)
2. GENCAY EROĞLU ( DP Adayı )
3. HASAN SERTOĞLU ( UBP Adayı )
4. MEHMET ÜNAL BAY ( YDP Adayı )
5. ÇETİN SADELİ ( BAĞIMSIZ )
6. ARİF SALİH KIRDAĞ ( BAĞIMSIZ )


Belediye Meclis Üyeliği Adayları

1. ÇELEN ÇAĞANSOY ( TDP Adayı )
2. DEVRAN ÖZTUNÇ ( TDP Adayı )
3. GÜLAY KAŞER ( TDP Adayı )
4. MEHMET PARLAN ( TDP Adayı )
5. ASLIHAN KANİ ( TDP Adayı )
6. HALİL ERDOĞAN PEYNİRCİ ( TDP Adayı )
7. ALEV DENİZGİL ( TDP Adayı )
8. AYŞE İPÇİLER ( TDP Adayı )
9. FİRUZAN NALBANTOĞLU ( TDP Adayı )
10. ARINÇ PERÇİNCİ ( TDP Adayı )
11. SUNALP ASENA ( TDP Adayı )
12. MUSTAFA KELEŞZADE ( TDP Adayı )
13. GÜNER ERSEN ( TDP Adayı )
14. ALİ VEHİD ( TDP Adayı )
15. KERİME KASIMOĞLU PERE ( TDP Adayı )
16. MURAT KANATLI ( TDP Adayı )
17. SAFİYE ÖZALTINER ( TDP Adayı )
18. ÖZMEN BİRİNCİ ( TDP Adayı )
19. İZLEM SÖNMEZ ( TDP Adayı )
20. MEHMET EVRİM BENZETSEL ( TDP Adayı )
21. KEMAL VAROĞLU ( TDP Adayı )
22. SELÇUK ZEKAİ ( TDP Adayı )
23. HÜSEYİN MALYALI ( TDP Adayı )
24. DENİZ MEHMET NEBİH ( TDP Adayı )

1. UMUT ÖKSÜZ ( HP Adayı )
2. ENGİN BAY ( HP Adayı )
3. İBRAHİM BAYKAL ( HP Adayı )
4. ARİF KANLIADA ( HP Adayı )
5. MUSTAFA ÖZİLMEN ( HP Adayı )
6. MEHMET MANAVOĞLU ( HP Adayı )
7. TURAN TULUHAN ( HP Adayı )
8. BURCU DEMİRTAŞ ( HP Adayı )
9. ÖZGÜL ÇIRAKOĞLU ( HP Adayı )
10. NURİ SILAY ( HP Adayı )
11. SEMEN GÜNDOĞDU KULA ( HP Adayı )
12. İBRAHİM AYDIN ( HP Adayı )
13. VASFİYE TUNABOYLU ( HP Adayı )
14. SELMAN BEBER ( HP Adayı )
15. AYŞEGÜL ÖZYÜREK SAPSIZOĞLU ( HP Adayı )
16. HÜSEYİN BUBA ( HP Adayı )
17. ÜLFET AKDENİZ ( HP Adayı )
18. GİZEM CANER ( HP Adayı )
19. MAHMUT TEZCAN ( HP Adayı )
20. ERKAN DÖNMEZ ( HP Adayı )
21. HANDE KANATLI ( HP Adayı )
22. AHMET DAĞCIN ( HP Adayı )
23. FİGEN GÖKERİ ( HP Adayı )
24. FEZVİ ÖZERSAY ( HP Adayı )

1. GÜRHAN ÇAKIN ( DP Adayı )
2. TURUĞSAN TÜNAY ( DP Adayı )
3. ENDER DENKTAŞ VANGÖL ( DP Adayı )
4. CAFER YÜCELGAZİ ( DP Adayı )
5. TÜRKAN AKSOY ÖZDEMİR ( DP Adayı )
6. SALİH ÇELİKER ( DP Adayı )
7. ERDEM ÖZÇAKIR ( DP Adayı )
8. MUSTAFA ÖZTEKİNER ( DP Adayı )
9. ELMAS ÇOCUK ( DP Adayı )
10. FEYZAN KORUR ( DP Adayı )
11. OGÜN KİŞMİR ( DP Adayı )
12. ZEHRA KAMİLOĞLU ( DP Adayı )
13. SEDA AHİSKAL ( DP Adayı )
14. RAMİZ CAN CELALETTİNOĞLU ( DP Adayı )
15. HÜSEYİN ZABİTOĞLU ( DP Adayı )
16. ÜLKÜ BİRANLI ( DP Adayı )
17. ÖZLEM DİNÇOĞLU ( DP Adayı )
18. TALAT PEKRİ ( DP Adayı )
19. TURGAY DİDİNİR ( DP Adayı )
20. AYŞE KÖSE ( DP Adayı )
21. ÇAĞIN ÇOLAK ( DP Adayı )
22. MEHTAP ÖZDEMİRAĞ ( DP Adayı )
23. CANBEN ÖZPAŞA ( DP Adayı )
24. DERVİŞ ABBAS ( DP Adayı )

1. OSMAN EMİNEL ( CTP Adayı )
2. BURCU AKSU VURAL ( CTP Adayı )
3. TOLGA AHMET RAŞİT ( CTP Adayı )
4. ÖYKÜ AKCAN ( CTP Adayı )
5. BAYKAN ORANSEL ( CTP Adayı )
6. ÖMÜR ALİBABA ( CTP Adayı )
7. MEHMET ÇAKMAK ( CTP Adayı )
8. ZEKİ RADO ( CTP Adayı )
9. FERİHA HAMİSOĞLU ( CTP Adayı )
10. OLGA UMAY ALİZADEH ( CTP Adayı )
11. HAZAR VAHİP ( CTP Adayı )
12. ENGİN KUNT ( CTP Adayı )
13. FAİK BOZKAYA ( CTP Adayı )
14. FATMA SARGON ( CTP Adayı )
15. SULTAN ÖZKAN ( CTP Adayı )
16. ABDULLAH ÖZBENGÜ ( CTP Adayı )
17. SALİH KERMEOĞLU ( CTP Adayı )
18. AHMET BAĞZIBAĞLI ( CTP Adayı )
19. SERKAN SOYALAN ( CTP Adayı )
20. TURGUT ÇALICI ( CTP Adayı )
21. HÜSEYİN BİCEN ( CTP Adayı )
22. ZEKİ TOPÇU ( CTP Adayı )
23. AYDAN AFŞAROĞLU ( CTP Adayı )
24. OSMAN ÇETİNSOY ( CTP Adayı )


1. FAİZ CAMGÖZ ( UBP Adayı )
2. ÖNDER ECESOY ( UBP Adayı )
3. KANSU AKSU ( UBP Adayı )
4. TALİP ÖZDEMİR ( UBP Adayı )
5. HÜSEYİN KAVAZ ( UBP Adayı )
6. AKIN AKTUNÇ ( UBP Adayı )
7. TOLGA KINACI ( UBP Adayı )
8. KONCE DAĞAŞANER ( UBP Adayı )
9. ELİZ SOYER ( UBP Adayı )
10. BENGÜ TOPALOĞLU ( UBP Adayı )
11. LEVENT ÇIRAKLI ( UBP Adayı )
12. ÇİLEM TÜFEKÇİ ( UBP Adayı )
13. DİLBER BİRSEL ÜNGÖR ( UBP Adayı )
14. ÖZLEM BENDAŞAN TUNA ( UBP Adayı )
15. AHMET AKBİL ( UBP Adayı )
16. İRFAN YILMAZ ( UBP Adayı )
17. OKTAY ÇOCUK ( UBP Adayı )
18. SEYDİ AVŞAR ( UBP Adayı )
19. SHAHADAT HOSSAIN ( UBP Adayı )
20. RABİA ÖZCÖMERT ( UBP Adayı )
21. FİSUN ÖZSUN ( UBP Adayı )
22. MEHMET KERMEOĞLU ( UBP Adayı )
23. SONGÜL TOSUNOĞLU ( UBP Adayı )
24. VEDAT TEZCAN ( UBP Adayı )

1. ZEHRA ÖNDER ( YDP Adayı )
2. KADİR YEL ( YDP Adayı )
3. ERKAN ARIKLI ( YDP Adayı )
4. NURCAN ÇİFTÇİ ( YDP Adayı )
5. KADİR ÇELİK ( YDP Adayı )
6. AHMET UÇAR ( YDP Adayı )
7. SELMA BUDAK ( YDP Adayı )
8. MİKAİL YEL ( YDP Adayı )
9. ZAFER KEMALOĞLU ( YDP Adayı )
10. HİLAL BULUT ( YDP Adayı )
11. FIRAT ÖKEREN ( YDP Adayı )
12. ERKAN KEÇECİOĞLU ( YDP Adayı )
13. NEJLA GAZİ ( YDP Adayı )
14. ALİ KURD ( YDP Adayı )
15. SADIQUE HUSSAİN ( YDP Adayı )
16. YASEMİN GİRGİN ESENTÜRK ( YDP Adayı )
17. CUMALİ AYMAN ( YDP Adayı )
18. HÜSEYİN AYSEN ( YDP Adayı )
19. DUDU KUYUCUOĞULLARI ( YDP Adayı )
20. MUSTAFA EVLEKSİZ ( YDP Adayı )
21. HALİL ŞİRANLI ( YDP Adayı )
22. BERNA ÇELİK ( YDP Adayı )
23. AYNUR AYDINLI ( YDP Adayı )
24. MEHMET ALİ YILDIRIM ( YDP Adayı )


1. AYHAN ÇAKICI EŞ (TKPYG Adayı )
2. UĞUR BARANİ (TKPYG Adayı )
3. NURAY ÇETO (TKPYG Adayı )
4. İLKE ÖZGÜR DAVULCU (TKPYG Adayı )
5. FİSUN ŞİFA DAYIOĞLU (TKPYG Adayı )
6. KORHAN ŞAKİR (TKPYG Adayı )
7. EMİNE YEŞİLYURT (TKPYG Adayı )
8. AHMET ÖZTURAN (TKPYG Adayı )
9. YEŞİM ULUDAĞ MERTLİ (TKPYG Adayı )
10. ALPER ÖZSAKINÇ (TKPYG Adayı )
11. FEZİLE ÖZATAÇ (TKPYG Adayı )
12. MURAT ENGİN (TKPYG Adayı )
13. FUNDA GÖLER (TKPYG Adayı )
14. MURAT YAYMAN (TKPYG Adayı )
15. ÇAĞLA ELİBOL (TKPYG Adayı )
16. CENGİZ TOPEL ŞANER (TKPYG Adayı )
17. AYÇA ÖZÇELİK (TKPYG Adayı )
18. EROL SAYAR (TKPYG Adayı )
19. AMBER ÇAVUŞ (TKPYG Adayı )
20. TURGAY ÖZGÜNLER (TKPYG Adayı )
21. HATİCE GEZİCİ (TKPYG Adayı )
22. SİNAN SÜKAN (TKPYG Adayı )
23. HASİBE ŞAKİR ÖNDER (TKPYG Adayı )
24. KEMAL ÖZGENCİL (TKPYG Adayı )

1. İSMAİL YILMAÇ ( BAĞIMSIZ )



KÖY İHTİYAR HEYETLERİ

1. AKINCILAR - AKINCILAR

Muhtarlık Adayları
1. MUSTAFA EĞMEZ
2. HASAN YENİÇERİ


İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. YUSUF TOZ
2. ZÜBEYİR SONGUR
3. ŞERİFE KAPLAN
4. MEHMET GÖKŞAN
5. HASAN TÜRK


2. ALAYKÖY - ALAYKÖY

Muhtarlık Adayları
1. ADEM ULU
2. ZALİHE HACIMEVLÜT
3. FEHMİ SOYKAN

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. BAHRİ KIR
2. MESUT KIR
3. FERDİ ÖDEN
4. BÜNYAMİN ULAŞ
5. ENES SOYKAN
6. MUHARREM FISTIKCI
7. BEKİR SARIKAYA
8. HUSAFETTİN KARATEKE
9. UMUT ULAŞ
10. ŞÜKRAN ACAR
11. RAZİYE ULAŞ
12. YAVUZ KANSU
13. MEHMET DEMİRAĞ
14. MEHMET KARA



3. ALAYKÖY - YILMAZKÖY

Muhtarlık Adayları
1. MEHMET ÜÇÖZ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. OĞUZ ÜÇÖZ
2. MEHMET ATAŞ
3. MUSTAFA ŞEVKİ HIZAL
4. FATMA SOYKAN
5. HATİCE ÜÇÖZ



4. DEĞİRMENLİK - BAHÇELİEVLER MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları
1. GÜLÇİN ERSOY
2. CENGİZ GÜNGÖR

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. ADEM BABAHAN
2. İRFAN VERDİL
3. FERAT BABAHAN
4. HÜSEYİN EYRİ
5. KAZİ KARACANLI
6. DUYAL DİNÇOL




5. DEĞİRMENLİK - BALIKESİR

Muhtarlık Adayları
1. MÜRÜDE ERZEN
2. OSMAN GÜLTEKİN
3. FAHRİ BUT




İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. ENGİN CİNBAL
2. NASİP PİRGOT
3. MUSTAFA KÜÇÜK
4. BİLAL KURUÇOLAK
5. İBRAHİM EMİNDAYI
6. MUSTAFA GÖKSU
7. FEZİLE SAVAŞIR



6. DEĞİRMENLİK - BAŞPINAR MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları
1. AHMET KALKAN
2. ERSOY OCAK
3. BEYZADE ÇETİNKAYA
4. AHMET İSPİROĞLU

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. MUSTAFA KÖSEOĞLU
2. MEHMET YAZICI
3. GENÇALİ KUMAŞ
4. TARIK KAHRAMAN
5. YAKUP SUİÇMEZ



7. DEĞİRMENLİK - BEYKÖY MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları
1. OLAY AKTAŞLI
2. AHMET ONBAŞI


İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. MEHMET ÖZKOÇ
2. OSMAN GÜDÜL
3. ÖMER BOLAT
4. MEHMET SALİH BOZKAYA



8. DEĞİRMENLİK - CAMİALTI MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları
1. HASAN TEKİN
2. MUSA SUİÇMEZ


İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. NAZMİ GÜLER
2. HALİT YİĞİTCE
3. TACEDDİN ÖZER
4. GALİP ATİLLA GÜNERİ



9. DEĞİRMENLİK - CİHANGİR

Muhtarlık Adayları
1. MEHMET REİS
2. BEKİR HACIKÜÇÜK
3. CELAL TOPUZ



İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. TUFAN OHTAROĞLU
2. MUSTAFA MEHTER
3. ÖZCAN BÜLBÜL
4. MEHMET ÖZDEMİR
5. SALİH ÇOLAKOĞLU
6. TUNCAY ALPTEKİN
7. FERUS ÖZBİLER
8. İBRAHİM ÇAKLİOĞLU



10. DEĞİRMENLİK - ÇUKUROVA

Muhtarlık Adayları
1. CEMALİYE TAÇOY
2. YUSUF SOFU

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. CEMAL ULUÇAY
2. HASAN BULUT
3. MUSTAFA SOFU
4. HİLMİ TUNCAY



11. DEĞİRMENLİK - DEMİRHAN

Muhtarlık Adayları
1. CEMİL ŞENSOY
2. AZİZ ÖZKAN


İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. ALİCAN DEMİRER
2. KASIM YARGICI
3. AYŞE MANTAR
4. MUSTAFA ÖZGÜL




12. DEĞİRMENLİK - DİLEKKAYA

Muhtarlık Adayları
1. TAKSİM KARAPELİT
2. AHMET ÇELİKER MENTEŞOĞULLARI
3. MEHMET DAĞDEVİREN

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. MURAT KUMRU
2. KEMAL SOFUOĞLU
3. AHMET DİLEKKAYA
4. ŞEFİK LORTOĞLU
5. KADİRİN ÖZİPEK
6. ALİ GAZİTAÇ
7. ŞENOL UZUNKOŞAR
8. ŞAHİN SAFTER
9. EMİNE ÜZÜMCÜLER



13. DEĞİRMENLİK - DÜZOVA

Muhtarlık Adayları
1. MEHMET BAYRAMOĞULLARI
2. YUSUF AKINLAR
3. GÜRDAL PAŞA
4. YILMAZ YILMAZOĞULLARI


İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. MEHMET KASLI
2. MUSTAFA BETMEZOĞLU
3. SERCAN ÇİFTCİOĞLU
4. İLKAY AMBAR
5. HALİDE KEYFİ YILDIRIM
6. FADİME BAYRAMOĞULLARI
7. MAHMUT KASLI
8. NECATİ ÖZBEYLİ
9. SERPİL HÜRSÖZ
10. ORÇUN PERÇİNCİ
11. DERVİŞ KAHRAMAN


14. DEĞİRMENLİK - ERDEMLİ

Muhtarlık Adayları
1. HALİL SANCAK
2. KAMİL ŞENOCAKLI

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. HASAN ÖNCÜLER
2. HASAN YÜZÇELİK
3. YUSUF VURUŞKAN



15. DEĞİRMENLİK - GAZİKÖY

Muhtarlık Adayları
1. CENGİZ MİRALAY
2. ÜNAL MEHMET CEYDA
3. MUHİDDİN MİRALAY

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. HASAN ÇAKIR
2. ALİ ALİOĞLU
3. AZİZ MİRALAY
4. ALİ CİNCİOĞLU
5. BAHİRE MADAN
6. HAKAN ALİOĞLU
7. NAZLI ALİCİK ERGÜLEÇ
8. YUSUF ÇELİKESMER
9. MUSTAFA KARABIYIKLI



16. DEĞİRMENLİK - KALAVAÇ

Muhtarlık Adayları
1. ADİL MERAKLI
2. YAKUP YAKUPOĞLULARI
3. HALİL KARASOY



İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. HALKAN BOZAT
2. YAKUP ŞAH
3. ERHAN ŞAH
4. MURAT ŞAH
5. SERKAN YAKUPOĞLULARI
6. NECATİ YAKUPOĞLULARI
7. TÜRKER YÜCETÜRK
8. İSMET YÜCETÜRK


17. DEĞİRMENLİK - KIRIKKALE

Muhtarlık Adayları
1. CAHİT KAVAZ
2. DERVİŞ KARŞILI
3. CEMAL GÜRSEL OSMANOĞLU

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. AHMET KARŞILI
2. NAZIM ÖZSEVER
3. MUSTAFA OLGUNAY
4. İRFAN AKTUNÇ
5. HASAN HAMİTOĞULLARI
6. HALİL KOCABAŞ
7. KEMAL OSMANOĞLU


18. DEĞİRMENLİK - MEHMETCİK MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları
1. TEVFİK ÖZTÜMEN
2. AHMET TİKİCİ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. YAKUP YILDIZ
2. GÜRSEL EMİROĞULLARI



19. DEĞİRMENLİK - MERİÇ
Muhtarlık Adayları
1. SONER GÖYMEN
2- BÜLENT EVGEN
3. YELDA HOCA
4. HASAN AYDIN



İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. HASAN ŞENKAYALAR
2. ÖMER ÖZKILIÇLAR K.NO:217496
3. VAHDETTİN SAVAŞ
4. ÖMER ÖZKILIÇLAR K.NO:250959
5. ÜMİT AKA
6. MEHMET GAZİ
7 ÖMER BEYOĞLU
8 MUSTAFA ÇİYKUŞU
9 COŞKUN YILDIRIM


20. DEĞİRMENLİK - MİNARELİKÖY

Muhtarlık Adayları
1. ŞEVKET FEDAİ
2. KENAN UYĞUN


İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. KEZİBAN DAĞCILAR
2. AYDIN TİKİCİ
3. MEHMET SALİH KANTARCIOĞLU
4. KIYMET ŞENBOL
5. GÜLNUR KORUOĞLU
6. MUHLİS GÜNEŞ
7. MEHMET GÖKSU
8. MUSTAFA KOCA





21. DEĞİRMENLİK - SARAY MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları
1. AYŞE SADIKOĞLU
2. MUSTAFA EYRİ
3. VURAL TUĞRAL
4. HÜSEYİN KUMAŞ
5. ÖMER NİZAM
6. DURSUN KARAMAN
7. TURGAY SEDATGİL


İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. ASİLKAN SADIKOĞLU
2. FIRAT UZUNOĞLULARI
3. HAFİZE ERBAY
4. SERKAN BALKIR
5. REMZİ ERCÜMENT
6. YÜKSEL BUMBAROĞLU
7. NURİ EFE
8. KAZIM OLGUN ÖZEN
9. BEHÇET ÖZNAÇAR
10. CEMAL KARACANLI
11. CENGİZ UNUZ



22. DEĞİRMENLİK - TEPEBAŞI MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları
1. ALİ KEMAL KURT
2. AYŞE YILMAZ
3. YILMAZ KOLOĞLU


İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. MEHMET AYSIN KARGI
2. HASAN ÖZGÖKÇEN
3. MEHMET ÖZDENİZER
4. UĞUR ÇETİNKAYA


23. DEĞİRMENLİK - YENİCEKÖY

Muhtarlık Adayları
1. PERTEV ÖMERPAŞA
2. MEHMET İYİCİ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. SAMİ CAMBAZ
2. MEHMET SALİH HAKSIZ
3. HIFSİYE RAMİZ
4. GÖKHAN GÖRGÜL
5. BERKAN GÜLEK
6. SEVTAP SAYMAN KOÇAK
7. ŞEFİKA YAPICIEL
8. BURHAN BARDAK


24. DEĞİRMENLİK - YİĞİTLER

Muhtarlık Adayları
1. RAŞİT ÖZSAĞLAM


İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. ALİ ÖZCANLI
2. MESERET ÖZSAĞLAM
3. HASAN GÜRTUNÇ
4. CEMAL ATİLAOĞULLARI


25. GÖNYELİ - GÖNYELİ MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları
1. ÖMER MENDERES


İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. SEVİLAY HACI
2. NECATİ ÇOBAN
3. MEHMET TATLICI
4. FERİT KABAALİ
5. AZMİ ERKASAP

26. GÖNYELİ - KANLIKÖY

Muhtarlık Adayları
1. HASAN KANLI
2. GÜLEN KILIÇ


İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. SERHAN UYSAL
2. HATİCE AMCAOĞLU
3. FATOŞ KANLI
4. ÖMER BEHLÜL
5. BORA ŞEN
6. BEKİR YÜCEDAL
7. MEHMET ŞANLIKOL

27. GÖNYELİ - YENİKENT MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları
1. ERDİNÇ BORANHAN
2. İSMAİL URAN
3. SALAHİ KARPUZCU
4. İLKER DAMDELEN

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. HASAN SAĞOL
2. KEMAL TAÇKIRAN
3. HASAN AKANAY
4. FATMA KARABEKİR
5. HATİCE CEMAL
6. HARE ERGEN
7. HATİCE YÜCEDAL
8. ŞERİFE ULUKAN
9. ŞEHNAZ URAN
10. HALİL URAN
11. İLKAY KARAHOCA
12. ESRA URAN ÖZALTAY

28. LEFKOŞA - ABDİ ÇAVUŞ MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları
1. OSMAN YAKUP MULLAHALİL
2. EMİNE DİKMEN

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. ORHAN TUTAR
2. MURAT YAYAR
3. ŞABAN ŞİMŞEK
4. ABDULLAH AKAR
5. MİNE BULDUK
6. MEHMET KULU

29. LEFKOŞA - AKKAVUK MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları
1. ABDULLAH KARADEMİR
2. SUPHİYE GÜNER
3. NİYAZİ DİKMEN


İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. HÜSEYİN YILDIZOĞLULARI
2. İSA GÜNER
3. AHMET NAZMİ SEÇMEN
4. DİRGEM ASLAN
5. AHMET TUNÇ
6. İSMET KARADEMİR
7. MEHMET CEFA
8. ADNAN BAĞIŞLAR
9. ADNAN UYGUN



30. LEFKOŞA - ARABAHMET MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları
1. ALİ SARI


İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. HALİME DİLEKÇİ
2. HALİT SAPTAN
3. ASUMAN TAŞKINÇAY
4. HALUK TAŞKINÇAY


31. LEFKOŞA - AYDEMET MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları
1. CEMAL SAĞIR
2. EMİNE DAVUTOĞLU SHEEKHO


İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. KADRİYE AKTAŞLI
2. SELMA ÇETİNKAYA
3. SEMİHA GÜNDOĞ
4. ERSEL ÇAKMAK
5. AYTEN KÜSBECİ



32. LEFKOŞA - AYYILDIZ MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları
1. SEVİNÇ DİNÇER
2. AYLA TALİK
3. SABAHAT YAYAR


İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. MEHMET YAYAR
2. FARUK ÖZTEKİN
3. EMİNE BAŞARIR
4. MİKAİL YALÇIN
5. FERDİYE AKSU
6. ABDURRAHMAN ÇARPAR
7. BESTAMİ BEYOĞLU
8. TAKSİM ÇÖREKCİOĞLU
9. RABİA DEMİR

33. LEFKOŞA - ÇAĞLAYAN MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları
1. MEHMET ERCAN
2. SELÇUK ERDOĞAN NECİPOĞLULARI
3. GÜLTEKİN KARSU

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. ERTOĞRUL AKBEL
2. NUTKU KARSU
3. MUSTAFA KEMAL GÜNEY
4. HAKAN AŞIK
5. KAZIM ALTUN
6. LATİF KORK
7. HALİL ADEM
8. BARIŞ ÇİFTÇİ
9. AYÇA KERİMAN NECİPOĞULLARI
10. NAZİYET UĞUROĞLU






34. LEFKOŞA - GÖÇMENKÖY MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları
1. AYŞE BAŞARANEL
2. SABAH KAPLAN

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. MURAT ÖN
2. ZEHRA JÜRİ
3. CEMAL BAŞARANEL
4. AHMET DÜKYANCI
5. FİKRET CAN
6. BEHİYE PEKRİ



35. LEFKOŞA - HAMİTKÖY

Muhtarlık Adayları
1. FEYZULLAH RAŞİT BOSTANCI


İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. MUSTAFA SAKALLI
2. CEMAL ÖZTURAN
3. MUSTAFA ŞEYTAN
4. SALİH BUBA
5. HALİT DAĞ



36. LEFKOŞA - HASPOLAT

Muhtarlık Adayları
1. FİLİZ ELÇİOĞLU İĞREK
2. ASIM EGEMEN
3. CEMAL SALİH İNANGİL



İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. CENGİZ ERBAŞ
2. ALİ BURSALI
3. REMZİ CANBOLAT
4. HÜSEYİN YAYAR
5. NECATİ YILDIRIM
6. MUSAP ÖZCAN
7. YÜKSEL BAŞAR
8. HURİYE BİRSEL
9. MEHTAP ATLAMAZ
10. ŞÜKRÜ YAŞAR
11. ABİT KARANFİL


37. LEFKOŞA - HAYDARPAŞA MAH

Muhtarlık Adayları
1. AYSER İRİ
2. MESUT KAZIK
3. SABRİYE AKGÖZ
4. DURAN ÇENGİ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. AHMET GÖREN
2. DURSUN BEYOĞLU
3. KASIM DEMİR
4. ABDULKADİR DEĞER
5. AHMET İRİ
6. ŞAFAK HANIM ŞAHİN
7. CALE ÜNVER
8. EMİNE ÇENGİ


38. LEFKOŞA - İBRAHİM PAŞA MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları
1. HAYDAR GÜZELOĞLAN
2. ZAMİR DOĞAN
3. BÜLENT BAYTEKİN

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. SALİH ÖZKAN
2. KEMAL DAĞGÜL
3. ŞEVKET HAYRİ KENDİR
4. ALİ BAYTEKİN
5. FIRAT HORUZ
6. LEMAN SERDENGEÇTİ
7. SIDIKA BABA
8. ERCAN ŞAŞKARA
9. MEHMET MADENOĞLU


39. LEFKOŞA - İPLİK PAZARI / KORKUT EFENDİ MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları
1. MEHMET ALİSİNANOĞLU
2. ÖMER ATAY

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. SİMGE ATAY
2. ZİYA YÜCEKAL
3. SERCAN SADRAZAM
4. HÜSEYİN YÜCEKAL
5. NEVİN ALİSİNANOĞLU

40. LEFKOŞA - KAFESLİ MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları
1. HÜSEYİN EMİNOĞLU

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. ERSİN EMİNOĞLU
2. KEZİBAN EMİNOĞLU
3. MEHMET HALİL KAPLAN
4. SABİT GEZER


41. LEFKOŞA - KARAMANZADE MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları
1. ADEM YAZICI
2. BİRDAL YURDAIŞIK
3. SEHER BİRİCİK
4. MERT KÖROĞLU

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. ÖKKEŞ EVRAN
2. BERNA YASAV
3. ŞEVKET KILINÇ
4. YASİN ÜÇTAŞ
5. ÇAĞAN TEKİN
6. SÜLEYMAN FİLİZ
7. KADRİYE KÖROĞLU
8. GÖNÜL YURDAIŞIK
9. AHMET ŞAHİN
10. FERİDE TOKMAK
11. YAĞMUR CUŞAR



42. LEFKOŞA - KIZILAY MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları
1. ESAT RUH
2. DERVİŞ GÜVENER

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. ESAY AKBULUT
2. MÜNEVVER RUH
3. SEZEL GÜVENER
4. NESRİN GÜVENER


43. LEFKOŞA - KÖŞKLÜÇİFTLİK MAHALLESİ


Muhtarlık Adayları
1. DOĞAN MEVLÜT
2. HÜSEYİN ERGÖK

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. OKAN MEVLÜT
2. FATİH MEHMET TÜRKMAN
3. KORAY ERGÖK
4. AYFER UZMAN
5. HAMZA ERYILMAZ


44. LEFKOŞA - KUMSAL MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları
1. SÜLEYMAN GÜÇLÜ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. SEZGİN GÜÇLÜ
2. ZERİN SOYLUKAL
3. TAYLAN ALTAY
4. SARE KARACAOĞLU


45. LEFKOŞA - KÜÇÜK KAYMAKLI MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları
1. SAFTER ÖRÜ
2. BAYRAM MISIRLI
3. ÖMER ABBAS
4. AYŞE SERHAT
5. HASAN ÖZDENGİZ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. SALİH ÇIDAM
2. REFİK ÖRÜ
3. MEHMET KEMAL ÖZDOYMUŞ
4. İBRAHİM EKİCİ


46. LEFKOŞA - MAHMUT PAŞA MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları
1. MEHMET ALİ BEBEK
2. NURİ DEVECİ


İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. YÜKSEL BEBEK
2. YUSUF KAPLİ
3. AYHAN KURKMAZ
4. NARİNÇ KARABULUT



47. LEFKOŞA - MARMARA MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları
1. AHMET YÜRÜKER

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. ERDAL ILICAN
2. DERVİŞE YÜRÜKER
3. MEHMET ERDOĞDU
4. İLKER KARABİNA

48. LEFKOŞA - ORTAKÖY MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları
1. FAYIK TAŞEL

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. MEHMET UĞUR GÜLSEVENER
2. SAMİYE KİLİM
3. SELÇUK ÖZHUY
4. MUSTAFA KILLI


49. LEFKOŞA - SELİMİYE MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları
1. NESRİN KAZIK
2. MUSTAFA MESUTOĞLU

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. MEHMET SAYAR
2. ŞEKİP GÜMÜŞ



50. LEFKOŞA - TAŞKINKÖY MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları
1. DERVİŞ DİZLİKLİOĞLU


İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. AYSEL DİZLİKLİOĞLU
2. TALAT ÜRER
3. ALİ YORGANCIOĞLU
4. NİYAZİ BERBEROĞLU

51. LEFKOŞA - YENİCAMİ MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları
1. FATMA KESMECİ
2. AYŞEN HAMİTOĞLU
3. MEHMET ÇAMIR


İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. BELGİN ARZUHAN
2. HASAN AKKUŞ
3. CUMA KAVUNCUOĞLU
4. VAHAP BAYSAL
5. ADNAN GETİRMEZ
6. MUSTAFA ASI


52. LEFKOŞA - YENİŞEHİR MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları
1. MUSTAFA METİN BIÇKICIOĞLU
2. YAŞAR ARACI
3. HÜSAMETTİN ÇOLLO
4. YUSUF ŞİMŞEK

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. MEHMET MAHMUT AŞKAROĞLU
2. TANER KARAKAŞLI
3. ETHEM BİNİCİ
4. RAMAZAN KURBAN
5. MUSTAFA DENİZGEZEN
6. RAŞİT SÖZALP
7. FADIL SÜTCÜLER
8. BÜLENT GÜRSOY ERSOY
9. MUSTAFA İLKBAHAR
10. EMİN SABANCIOĞULLARINDAN
11. FİLİZ ÇOLLO





GAZİMAĞUSA İLÇESİ


BELEDİYELER
1- AKDOĞAN BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları

1. Erdinç Akgür (UBP Adayı)
2. Ahmet Latif (CTP Adayı)

Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Osman Tanboğa (DP Adayı )
2. Behiye Özerginli (DP Adayı )
3. Abdullah Keskinel (DP Adayı )
4. Aygül Sözeri (DP Adayı )
5. Sultan Tunceli (DP Adayı )
6. Pembe Dereci (DP Adayı )
7. Nedim Güçkan (DP Adayı )
8. Ediz İşir (DP Adayı )

1. Osman Esendağlı (UBP Adayı)
2. Ayşe Bekler (UBP Adayı)
3. Hasan Çakar (UBP Adayı)
4. Aynur Gazi (UBP Adayı)
5. Musa Çapkın (UBP Adayı)
6. Şenel Türksoy Cömert (UBP Adayı)
7. Erdal Aykol (UBP Adayı)
8. Levent Sökmez (UBP Adayı)

1. Şerife Akınlı (CTP Adayı)
2. İrfan Can Gür (CTP Adayı)
3. Esra Demirci (CTP Adayı)
4. Ziya Aykol (CTP Adayı)
5. Ayşe Menteş (CTP Adayı)
6. Birtan Gökşan (CTP Adayı)
7. Selim Keskinel (CTP Adayı)
8. Mehmet Abbasoğlu (CTP Adayı)

2- BEYARMUDU BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları
1. İlker Edip (UBP Adayı)
2. Ethem Akmercan (Bağımsız)

Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Elçin Alıkan (UBP Adayı)
2. Ahmet Zort (UBP Adayı)
3. Hasan Yahya (UBP Adayı)
4. Mustafa Dostbilen (UBP Adayı)
5. Murat Uzun (UBP Adayı)
6. Alsev Hoca (UBP Adayı)
7. Pembe Düzova Özgenler (UBP Adayı)
8. Bülent Bebek (UBP Adayı)


1. Ertürk Güler (CTP Adayı)
2. İsmet Mehmeteminoğulları (CTP Adayı)
3. Cansu Reyhan (CTP Adayı)
4. Günay Erçika (CTP Adayı)
5. Fatoş Kurucu (CTP Adayı)
6. Yusuf Keleş (CTP Adayı)
7. Mehmet Oduncuoğlu (CTP Adayı)
8. Emine Kalkaner (CTP Adayı)


1. Yasemin Çobanoğlu (TDP Adayı)
2. Nazlı Kızılşahin (TDP Adayı)
3. Kemal Güçveren (TDP Adayı)
4. Fadıl Bender (TDP Adayı)
5. Gamze Tekok (TDP Adayı)
6. Hulusi Buğra Özoğul (TDP Adayı)
7. Adnan Gençalp (TDP Adayı)
8. Ali Sürer (TDP Adayı)


1. Filiz Kinel Baycanlı (HP Adayı)
2. Şevki Kozansoy (HP Adayı)
3. Orhan Delikuş (HP Adayı)
4. Elif Bayır (HP Adayı)
5. Behiç Zaimoğlu (HP Adayı)
6. Ali Gerçeker (HP Adayı)
7. Aysel Ergülen (HP Adayı)
8. Osman Kafa (HP Adayı)

1. Soner Dandil (Bağımsız)


3- GAZİMAĞUSA BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları

1. Erol Adalıer (CTP Adayı )
2. Hüseyin Nurçin (Bağımsız)
3. İsmail Arter (Bağımsız)
4. İsmail Güneş Güneşoğlu (Bağımsız)
5. Ulaş Gökçe (Bağımsız)

Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Yener Yıldız (DP Adayı )
2. Zühal Keskinel (DP Adayı )
3. Hüsrev Karaali (DP Adayı )
4. Banu Kuman Tuzlalı (DP Adayı )
5. Sultan Vural (DP Adayı )
6. Kubilay Uzkan (DP Adayı )
7. Hasan Esen (DP Adayı )
8. Ali Küçük (DP Adayı )
9. Naciye Kılıç (DP Adayı )
10.Zeynep Arat (DP Adayı )
11. Halil Doğan (DP Adayı )
12.Yüksel Özen (DP Adayı )
13.Serap Geyik (DP Adayı )
14.Cemsal Ataoğlu (DP Adayı )
15.Türksal İnce (DP Adayı )
16.İbrahim Uysal (DP Adayı )
17. Göktuğ Konca (DP Adayı )
18.Kenan Akın (DP Adayı )

1. Ahmet Öztenay (UBP Adayı )
2. Hasan Paksoy (UBP Adayı )
3. Özgür Dedeoğlu (UBP Adayı )
4. Turgut Yenağralı (UBP Adayı )
5. Emel Çapkıner Tosun (UBP Adayı )
6. Hayriye Bahtiyar (UBP Adayı )
7. Necat İyican (UBP Adayı )
8. Mustafa Sağır (UBP Adayı )
9. Aysun Gümüş (UBP Adayı )
10. Cem Dana (UBP Adayı )
11. Hidayet Uysal (UBP Adayı )
12.Yüksel Özen Elhamiye Şanlısoy (UBP Adayı )
13.Serap Geyik Zekiye Aslanses (UBP Adayı )
14.Cemsal Ataoğlu Feriha Yiğittürk (UBP Adayı )
15.Türksal İnce Tuncer Hasan Tuncergil (UBP Adayı )
16.İbrahim Uysal İlter Tekbıyık (UBP Adayı )
17. Veli Doğan (UBP Adayı )
18.Kenan Akın Senar Koreli (UBP Adayı )

1. Ali Yakar (YDP Adayı )
2. Süleyman İşlek (YDP Adayı )
3. Sema Kelebek (YDP Adayı )
4. Dinçer Çakıcı (YDP Adayı )
5. Ulus Süleyman Kaymak (YDP Adayı )
6. Mustafa Kalkan (YDP Adayı )
7. Nihal Talan (YDP Adayı )
8. Aydın Pabuçcu (YDP Adayı )
9. Cafer Koçak (YDP Adayı )
10. Murat İşlek (YDP Adayı )
11. İlker Atalay (YDP Adayı )
12. Ceylan Taşkın (YDP Adayı )
13. Gülay Koruk (YDP Adayı )
14. Ayşe Durgun (YDP Adayı )
15. Hayrettin Güder (YDP Adayı )
16 Tamer Karakaşlı (YDP Adayı )
17. Rakkate Hamide Fatı (YDP Adayı )
18. Mehmet Ali Doğan (YDP Adayı )

1. Hüseyin Manik (CTP Adayı )
2. Samiye İlgezen (CTP Adayı )
3. Ümit Özaktan (CTP Adayı )
4. Şerife Özelmas (CTP Adayı )
5. Gökhan Dağlı (CTP Adayı )
6. Mahir Gökçe Abi (CTP Adayı )
7. Muhammet Niyazi Yurtseven (CTP Adayı )
8. Mübin Kanatlı (CTP Adayı )
9. Cemal İnce (CTP Adayı )
10. Zalihe Oza (CTP Adayı )
11. Güner Gülhan (CTP Adayı )
12. Erhun Şahali (CTP Adayı )
13. Hüseyin Aranır (CTP Adayı )
14. Sevilay Küçüksu (CTP Adayı )
15. Yiğit Doğruöz (CTP Adayı )
16 Burak Ali Çiçek (CTP Adayı )
17. Yusuf Özbil (CTP Adayı )
18. Kader Yababa (CTP Adayı )

1. Mehmet Çaltinoğlu (TDP Adayı )
2. Ali Mertel (TDP Adayı )
3. Mustafa Noyan (TDP Adayı )
4. Ceyda Püsküllü (TDP Adayı )
5. Feridun Korkunal (TDP Adayı )
6. Özgür Taşcıoğlu Güler (TDP Adayı )
7. Tezer Oğuzkan (TDP Adayı )
8. Tekcan Karagil (TDP Adayı )
9. Osman Günhan (TDP Adayı )
10. Seyhan Anadol (TDP Adayı )
11. Teslime Haklığil (TDP Adayı )
12. Seyit Soydan Cambazoğluları (TDP Adayı )
13. Tuğçe Gökbörü (TDP Adayı )
14. Özden Uluçay (TDP Adayı )
15. Mehmet Gül (TDP Adayı )
16 Ulus Irkad (TDP Adayı )
17. Ülkü Yılmaz (TDP Adayı )
18. Gülin Gündeğer (TDP Adayı )

1. Sinem Önen İlhan (HP Adayı )
2. Ece Gülaç (HP Adayı )
3. Zümrüye Gürakar (HP Adayı )
4. Ahmet Ertür (HP Adayı )
5. Fikret Uludağ (HP Adayı )
6. Serkan Abat (HP Adayı )
7. Zeki Özgürkanlılar (HP Adayı )
8. Hüseyin Altuntaş (HP Adayı )
9. Belgüzar Akbulut (HP Adayı )
10. Cemil Güzer (HP Adayı )
11. Tolga Özçelik (HP Adayı )
12. Ergin Özdilek (HP Adayı )
13. Hatice Atınç (HP Adayı )
14. Ferdi Uludağ (HP Adayı )
15. Hüseyin Tabur (HP Adayı )
16 İsmail İrfanoğlu (HP Adayı )
17. Cihan Mutluyakalı (HP Adayı )
18. Naile Mendeli (HP Adayı )

4- GEÇİTKALE BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları

1. Hasan Öztaş (CTP Adayı )
2. Olsan Oran (Bağımsız)

Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Gülcan Hacı Ömer (UBP Adayı )
2. Hüseyin Yeşilbaş (UBP Adayı )
3. Türkan Çakır (UBP Adayı )
4. Hüseyin Yavuz (UBP Adayı )
5. Hasan Kuset (UBP Adayı )
6. Cemil Çavuş (UBP Adayı )
7. Fehim Küçük (UBP Adayı )
8. Kezban Elmaz (UBP Adayı )

1. Serap Soyal ( CTP Adayı )
2. Lema Gökşan ( CTP Adayı )
3. Serkan Atılgan ( CTP Adayı )
4. Aykut Eren ( CTP Adayı )
5. Gürtan Toygar ( CTP Adayı )
6. Mustafa Sevinç ( CTP Adayı )
7. Fikri Sunal ( CTP Adayı )
8. Bahar Özaktaş ( CTP Adayı )

5- İNÖNÜ BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları

1. Turgut Çevirgen (UBP Adayı )
2. Ali Öncü (Bağımsız)
3. Beyhan Gürgöze (Bağımsız)
4. Hasan Basri Beycanlı (Bağımsız)

Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Emine Güngör (DP Adayı )
2. Mendo Şengül (DP Adayı )
3. Cuma Ali Özoğul (DP Adayı )
4. Mustafa Bayır (DP Adayı )
5. Ahmet Yıldırım (DP Adayı )
6. Adile Şanlı (DP Adayı )
7. Okan Altun (DP Adayı )
8. Nuriye Karaoğlan (DP Adayı )

1. Harun Uslu (UBP Adayı )
2. Onur Bozcan (UBP Adayı )
3. Özlem Yorgancıoğlu (UBP Adayı )
4. Fatih Yiğen (UBP Adayı )
5. Hatice Yalın (UBP Adayı )
6. Fetine Avcı (UBP Adayı )
7. Fırat Abiç (UBP Adayı )
8. Can Özsoy (UBP Adayı )

1. Songül Fidan (YDP Adayı )
2. Adem Bölükgiray (YDP Adayı )
3. Bahri Karakuş (YDP Adayı )
4. Tülay Veli Eceoğlu (YDP Adayı )
5. Fatma Kurtay (YDP Adayı )
6. Cumali Yalın (YDP Adayı )
7. Fatih Öztürk (YDP Adayı )
8. Fatih Karaoğlan (YDP Adayı )

1. Sevgi Şair (CTP Adayı )
2. Gözde Acaröz (CTP Adayı )
3. Zahide Gök (CTP Adayı )
4. Cemyal Benlioğlu (CTP Adayı )
5. Ali Yazgı (CTP Adayı )
6. Menderes Karaoğlan (CTP Adayı )
7. İsmail Yiğit (CTP Adayı )
8. İlter Efendi (CTP Adayı )

1. Necip Fidan (Bağımsız)

6- PAŞAKÖY BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları

1. Habil Tülücü (UBP Adayı )
2. Mehmet Aktaş (HP Adayı)
3. Mahmut Erden (Bağımsız)
4. Ökeş Erdoğdulu (Bağımsız)
5. Erdal Özata (Bağımsız)

Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Tevfik İlman (UBP Adayı )
2. Hasan Ergin (UBP Adayı )
3. Cansev Batıray (UBP Adayı )
4. Mikail Cankurt (UBP Adayı )
5. Sait Sağlam (UBP Adayı )
6. Feride Altunsoy (UBP Adayı )
7. Yılmaz Yiğit (UBP Adayı )
8. Tülin Özer (UBP Adayı )

1. Arif Özkıraç (CTP Adayı )
2. Ayşe Şahin (CTP Adayı )
3. Fahri İlman (CTP Adayı )
4. Hayriye Gürdağ (CTP Adayı )
5. Ahmet İsrail (CTP Adayı )
6. Aydın İsrail (CTP Adayı )
7. Mesih Ersan Kaplan (CTP Adayı )
8. Cafer Tehdit (CTP Adayı )

1. Mutallip İlhan İncirlili (HP Adayı )
2. Şule Yüksel Sarpkaya (HP Adayı )
3. Seyit Güneş (HP Adayı )
4. Şükrü Karakaş (HP Adayı )
5. Ali Şengül (HP Adayı )
6. Hülya Yalman (HP Adayı )
7. İzzet Sönmez (HP Adayı )
8. Melek Melahat Karakuş (HP Adayı )

1. Mehmet Gümüşsoy (Bağımsız)
2. Hayriye Uzunkaya (Bağımsız)
3. Naci Karaoğlan (Bağımsız)
4. Mesut Kurt (Bağımsız)
5. Sadık Toklu (Bağımsız)

7- SERDARLI BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları

1. Halil Kasım (UBP Adayı )
2. Salih Bayraktar (CTP Adayı)
3. Mehmet Ali Billüroğlu (Bağımsız)
4. Özel Pınardan (Bağımsız)
5. Tansel Sağır (Bağımsız)

Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Söğüde Kanarya (UBP Adayı )
2. Aliye Bilal (UBP Adayı )
3. Erhan Sevgin (UBP Adayı )
4. Naim Güven (UBP Adayı )
5. Ayça Çapkın (UBP Adayı )
6. Ali Barkut (UBP Adayı )
7. Seval Sütcüoğluları (UBP Adayı )
8. İzzet Küçükoğlu (UBP Adayı )

1. Elçin Hacıarif (CTP Adayı)
2. Ayşen Nacakcı (CTP Adayı)
3. İlgün Kasap (CTP Adayı)
4. Güven Serdar (CTP Adayı)
5. Habib Çakmakçı (CTP Adayı)
6. Hasan Hacıarifoğlu (CTP Adayı)
7. Eylem Üzümcü (CTP Adayı)
8. Tolga Kasap (CTP Adayı)

1. Mehmet Salih Havalı (TKPYG Adayı)
2. Şaziye Dağaşan (TKPYG Adayı)
3. Ahmet Şah (TKPYG Adayı)
4. Erdal Eryener (TKPYG Adayı)
5. İbrahim Sönmezler (TKPYG Adayı)
6. Yasemin Cerit (TKPYG Adayı)
7. Büşra Boz (TKPYG Adayı)
8. Cennet Güneri (TKPYG Adayı)

8- TATLISU BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları

1. Ahmet Hayri Orçan (DP Adayı)
2. Ali Çil (UBP Adayı)
3. Şıh Muhittin Arslan (Bağımsız)
4. İbrahim Uyanır (Bağımsız)


Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Rifat Ateş (DP Adayı)
2. Orhan Bebek (DP Adayı)
3. İlkay Yavuz (DP Adayı)
4. Sultan Yalçın (DP Adayı)
5. Aysel Kızılcanlı (DP Adayı)
6. Hüseyin Kocaman (DP Adayı)


1. Mehmet Ali Özdemir (UBP Adayı)
2. Özlem Elcil Cintosun (UBP Adayı)
3. İbrahim Aygün (UBP Adayı)
4. Simge Bahar (UBP Adayı)
5. Kadir Çetin (UBP Adayı)
6. Mustafa Akdeniz (UBP Adayı)

1. Salih Kaygas (HP Adayı)
2. Fatma Talay (HP Adayı)
3. Erol Oğul (HP Adayı)
4. Fatma Tosun (HP Adayı)
5. Veli Uğurlu (HP Adayı)
6. Şerafettin Yavuz (HP Adayı)

9- VADİLİ BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları

1. Seyami Şimşek (DP Adayı)
2. Mehmet Adahan (UBP Adayı)
3. Erhan Mustafa Kaya (HP Adayı)
4. Eriş Çoban (Bağımsız)
5. Mehmet Zengin (Bağımsız)
6. Ahmet Yazgı (Bağımsız)
7. Kürşat Özer (Bağımsız)

Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Hanife Menteş (DP Adayı)
2. Cüneyt Evginel (DP Adayı)
3. Yaşar Kahraman (DP Adayı)
4. Nail Güven (DP Adayı)
5. Ayhan Güngör (DP Adayı)
6. Sevil Güler (DP Adayı)
7. Rodica Şimşek (DP Adayı)
8. Mehmet Özer (DP Adayı)

1. Elif Alparslan (UBP Adayı)
2. Kemal Özuğurlu (UBP Adayı)
3. İsmail Özer (UBP Adayı)
4. Hüseyin Tulu (UBP Adayı)
5. Ömer Somuncu (UBP Adayı)
6. İnci Menteş (UBP Adayı)
7. Veli Özer (UBP Adayı)
8. Sevil İnönülü (UBP Adayı)

1. Güzel Özer (YDP Adayı)
2. Şengül Meşe (YDP Adayı)
3. Nihat Uyanık (YDP Adayı)
4. Ahmet Sülük (YDP Adayı)
5. Ahmet Süngü (YDP Adayı)
6. Mehmet Yorulmaz (YDP Adayı)
7. Gülsüm Korkmaz (YDP Adayı)
8. Sevim Aktaş (YDP Adayı)

1. Yüksel Özyaşar (CTP Adayı)
2. Ferda Güvercin (CTP Adayı)
3. Mehmet Zengin (CTP Adayı)
4. Ömer Çalıkuşu (CTP Adayı)
5. Meriç Aktaş (CTP Adayı)
6. Suzan Kasap (CTP Adayı)
7. Halil Saka (CTP Adayı)
8. Ömer Pala (CTP Adayı)

1. Erhan Sapsızoğlu (HP Adayı)
2. Bahar Genç (HP Adayı)
3. Mustafa Örses (HP Adayı)
4. Orhan Osmanlızadeler (HP Adayı)
5. Hüsniye Yavuz (HP Adayı)
6. Serpil Sarı (HP Adayı)
7. Bahire Tulu Göker (HP Adayı)
8. Münevver Kaya Özünlü (HP Adayı)


10- YENİBOĞAZİÇİ BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları

1. Katip Demir (Bağımsız)
2. Şeyda Luckinger (Bağımsız)
3. Mustafa Zurnacılar (Bağımsız)
4. Sertaç Yalçın (Bağımsız)


Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Server Düzenli (DP Adayı)
2. Vasfi Beyazhasan (DP Adayı)
3. Abdullah Özsoy (DP Adayı)
4. Halil İbrahim Başgüden (DP Adayı)
5. Yağmur Karip (DP Adayı)
6. Münüse Figan Çağakanlı (DP Adayı)
7. Akın Akalın (DP Adayı)
8. Mustafa Ergazi (DP Adayı)
9. Yunus Elagöz (DP Adayı)
10. Ayşe Öztürk (DP Adayı)

1. Tanyel Öztemiz (UBP Adayı)
2. Ebru Bayıkoğlu (UBP Adayı)
3. Sultan Karaşahin (UBP Adayı)
4. Osman Oğur (UBP Adayı)
5. Atalay Talaykurt (UBP Adayı)
6. Kadir Akar (UBP Adayı)
7. Veysel Türkmenoğlu (UBP Adayı)
8. Göral Yıldızçoban (UBP Adayı)
9. Şengül Tosunoğlu (UBP Adayı)
10. Muharrem Kuşaf (UBP Adayı)

1. Ali Bakır (YDP Adayı)
2. Naci Düzenli (YDP Adayı)
3. Onur Akdeniz (YDP Adayı)
4. Mehmet Yılmaz (YDP Adayı)
5. Erdal Koç (YDP Adayı)
6. Özlem Demir (YDP Adayı)
7. Kağan Özkuyucu (YDP Adayı)
8. Rukiye Karaca (YDP Adayı)
9. Fatma Turgut (YDP Adayı)
10. Seçkin Akalın (YDP Adayı)

1. Pınar Abdurrahmanzade (CTP Adayı)
2. Yılşen Ergeç (CTP Adayı)
3. Koray Diran (CTP Adayı)
4. Gökhan Öztürk (CTP Adayı)
5. Cafer Daloğlu (CTP Adayı)
6. Feray Sencar (CTP Adayı)
7. Taner Aydın (CTP Adayı)
8. Ahmet Arıtaş (CTP Adayı)
9. Ahenk Yılgın Damgacı (CTP Adayı)
10. Ali Mucan (CTP Adayı)

1. Nazan Aydıner (HP Adayı)
2. Tuğçe Davulcuoğlu (HP Adayı)
3. Erşen Ummanel (HP Adayı)
4. Süleyman Uzun (HP Adayı)
5. Raşit Ercen (HP Adayı)
6. Şemsi Torun (HP Adayı)
7. Diğdem Güçveren (HP Adayı)
8. Nil Öztemiz (HP Adayı)
9. Emin Atabay (HP Adayı)
10. Derviş Emiroğluları (HP Adayı)

1. Halil Erdoğuş (Bağımsız)


KÖY İHTİYAR HEYETLERİ

1. PİLE
Muhtarlık Adayları
1. Veysal Güden

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Arif Gündoğdu
2. Türkay Erçıka
3. Hasan Savaş Sakallı
4. Hasan Karagözlü

2. AKDOĞAN - AKDOĞAN
Muhtarlık Adayları
1. Hüseyin Gökçayır
2. İsmail Kozanoğlu

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Emete Yakula Şarman
2. Nevber Çelik
3. Selcan Kardan
4. Aliye Aktaş
5. Jale Üçokka
6. Yusuf Sertel
7. Gülin Özyanak
8. Alpay Liman

3. BEYARMUDU - BEYARMUDU
Muhtarlık Adayları
1. Mustafa Tan
2. Hasan Haydaroğulları

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. İsmail Lord
2. Ziyat Düzova
3. Olcay Sürer
4. Mehmet Keleşzade
5. Hüseyin Taner

4. BEYARMUDU - ÇAYÖNÜ
Muhtarlık Adayları
1. Musa Yıldırım
2. Süleyman Duran
3. Bünyamin Arkoy
4. Dönay Türkmenli

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Cafer Bayır
2. Zerin Şeker
3. Ahmet Amasyalı
4. Murat Fındık
5. Okan Özefe
6. Murat Dursun


5. BEYARMUDU - GÜVERCİNLİK
Muhtarlık Adayları
1. Hasan Çil
2. Eray Yıldız
3. Döndü Zararsız
4. Salahattin Şafak

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. İbrahim Taşkın
2. Nurullah Arslantaş
3. Dilek Keleş
4. Muzaffer Çağmel
5. Feridun Gözütok
6. Musa Evleksiz
7. Adeviye Kara
8. Halil Çil
9. Halil Yücetürk
10. Savaş Kırşan
11. İbrahim Biten
12. Nadir Salman
13. Kenan Kavuş

6. BEYARMUDU - İNCİRLİ
Muhtarlık Adayları
1. Aliye Konaklı
2. Muhammet Mustafa Yeşilleme

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. İbrahim Özduran
2. Pembe Kızılokgil
3. Atay Aksulu
4. Gülseren Metni Yavuz
5. Raif Dostbilen
6. Hüseyin Sertce

7. BEYARMUDU - KÖPRÜLÜ
Muhtarlık Adayları
1. Turgay Alıkan

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Kenan Giritli
2. Hüseyin Kadir Karamulla
3. Yılmaz Gökbulut

8. BEYARMUDU - TÜRKMENKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Ayşe Korol
2. Ahmet Batıhan
3. Enver Olgan

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ahmet İlgu
2. Hasan Kahraman
3. Engin Keleş
4. Ertan Külahlılar
5. Bayram Dereci
6. Halil Gazelci

9. GAZİMAĞUSA - ANADOLU MAH.
Muhtarlık Adayları
1. Ali Buruk
2. Murat Uslu
3. Hüseyin Uysal

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mehmet Kil
2. Murat Gök
3. Ali Yıldırım
4. Mustafa Kaya
5. Samet Gürbüz


10. GAZİMAĞUSA - BAYKAL MAH.
Muhtarlık Adayları
1. Özger Ersen
2. Emine Çelikörs

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ahmet Handan
2. Sevil Ersen
3. Ayşe Aşıkoğlu
4. Ali Özkoraltay


11. GAZİMAĞUSA-CANBULAT MAH.
Muhtarlık Adayları
1. Hamdi Karaer
2. Metin Delideniz

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Tacim Kayalar
2. Mustafa Terazili
3. Hasan Demir
4. Mehmet Sertdemir
5. Sezer Delideniz
6. Aziz Kavaz
7. Ozan Hakansoy
8. İbrahim Gedik

12. GAZİMAĞUSA - ÇANAKKALE MAH.
Muhtarlık Adayları
1. Abbas Mendeli
2. Salih Bilginerler

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Erdem Birinci
2. Aurıca Bilginerler
3. Muhammed Törer
4. Güner Özbil
5. Amber Çizer
6. Uğur Tilki
7. Mehmet Güder
8. Hüseyin Yahat

13. GAZİMAĞUSA - DUMLUPINAR MAH.
Muhtarlık Adayları
1. İsmail Aycan
2. Şifa Çıka
3. İmer Çavuşoğlu

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ahmet Aydınsoy
2. Ali Dana
3. Doğan Bahçecioğlu
4. Nejla Topcu
5. Hüseyin Aycan
6. Mehmet Yapıcı
7. Hüseyin Özkoçak
8. Emine Bilgehan
9. Tufan Aytülün
10. Ahmet Kesken

14. GAZİMAĞUSA - HARİKA MAH.
Muhtarlık Adayları
1. Ali Güder
2. Mustafa Zorlu

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ramazan Yüğlük
2. Ahmet Şen
3. Murat Balkanlı
4. Murat Karataş
5. Cemaleddin Balkanlı
6. Soner Sarıdan


15. GAZİMAĞUSA - KARAKOL MAH.
Muhtarlık Adayları
1. Pertev Tamcoşar
2. Tamer Tunç

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mustafa Gökçen
2. Letife Tunç
3. Ali Denizer
4. Hanife Tamcoşar
5. İrfan Korcan

16. GAZİMAĞUSA - LALA M.PAŞA MAH.
Muhtarlık Adayları
1. Seydali Haksever
2. Altan Gazinocu
3. Murat Akın

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Vedat Doğacan
2. Özkan Derebey
3. Hüseyin Özal
4. Mustafa Gül
5. Seide Gazinocu
6. Mehmet Karami
7. Orhan Sönmez Kalemder
8. Tolga Bilinçli
9. Saim Şahin
10. Yılşen Körceğez

17. GAZİMAĞUSA - MUTLUYAKA MAH.
Muhtarlık Adayları
1. Erkin Şafaklı
2. Buran Dirensoy

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Şengül Kaleci
2. Ahmet Kaplan
3. Sabit Altınok
4. Behcet Harmancıoğlu
5. Hasan Yelkanat
6. Kaan Kaymak Yelkanat
7. Bülent Dirensoy

18. GAZİMAĞUSA - NAMIK KEMAL MAH.
Muhtarlık Adayları
1. Hüseyin Öksüzoğluları
2. Oğuzhan Karabulut
3. Hasan Aylanç

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Muhsin Alevşimşek
2. Hüseyin Çiçek
3. Ayşe Teran
4. Hakkı Altıntaş
5. Selda Altıntaş
6. Zülfiye Kutgün
7. Mustafa Barut
8. Şener Öztürk
9. Akıle Erbay
10. Ali Bafkanlı

19. GAZİMAĞUSA - PERTEVPAŞA MAH.
Muhtarlık Adayları
1. Kadriye Yardımcı
2. Mehmet Ali Gezer
3. Erdinç Elmastaş
4. Vepüre Akbaş
5. Recep Şahin
6. Oğuz Aydın
7. Hasan Yenen
8. Adil Kaçmaz
9. Soner Durmaz
10. Esra Yılmaz

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Rahmi Solmaz
2. Mehmet Çevikel
3. Taner Koçak
4. Süleyman Koçak
5. Ayhan Uçucu
6. Mehmet Çelik
7. Soner Arslan
8. Süleyman Bektaş
9. Havva Güneş
10. Rahime Küçük
11. Zühal Altınışık
12. Asiye Yıldırım
13. Zeynep Barut


20. GAZİMAĞUSA - PİYALE PAŞA MAH.
Muhtarlık Adayları
1. Kadir Uçar
2. Emir Genç
3. Rifat Sevindik

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Cemal Özkuyucu
2. Ekrem Zengin
3. Hasan Korkmaz
4. Nedim Özgen
5. Mehmet Pazar
6. Yeter Uçar
7. Mustafa Geçit
8. Mihriban Tat
9. Hasan Serin
10. Muzaffer Obuz

21. GAZİMAĞUSA - SAKARYA MAH.
Muhtarlık Adayları
1. Ümit Ürel Üzgüner
2. Mustafa Sarp

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Zerin Sarp
2. Gizem Sarp Astan
3. Ahmet Efecan
4. Hüseyin Cambulat Canatan


22. GAZİMAĞUSA - SURİÇİ MAH.
Muhtarlık Adayları
1. Nevin Fenercioğlu
2. Ozan Ali Arkıner

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Süreyya Oktay
2. Ayşe Tuğralı
3. Saldıray Fenercioğlu
4. Hasan Özarı
5. Ahmet Kurban
6. Fikri Arkıner


23. GAZİMAĞUSA - TUZLA MAH.
Muhtarlık Adayları
1. Zeliş Güzelay
2. Mehmet Ali Metinser
3. İbrahim Umay

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Olgun İmsaler
2. Cem Türen
3. Simay Çerkez
4. Zeki Taçsoy
5. Fatma İlkin Bomboz

24. GAZİMAĞUSA - ZAFER MAH.
Muhtarlık Adayları
1. Ali Yeşil
2. Özbek Kurt
3. Yılmaz Aksoy

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Erdal Yılmaz
2. Mehmet Heyberi
3. Burhan Kara
4. Sultan Kurt
5. Ahmet Çetin

25. GEÇİTKALE - ÇAMLICA
Muhtarlık Adayları
1. Halil Dağsevenler
2. Cemal Kırcalı

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Halil Dağsevenler
2. Ahmet Dağsevenler
3. Mehmet Kırcalı
4. Hatice Dağsevenler
5. İbrahim Kurdoğlu
6. Halil Boşnak

26. GEÇİTKALE - ÇINARLI
Muhtarlık Adayları
1. Sami Başkan
2. Gülali Oltan

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Arif Kuyucuoğlu
2. Fikri Şengünler
3. Serkan Poyrazlı
4. Latif Eraksan

27. GEÇİTKALE - GEÇİTKALE
Muhtarlık Adayları
1. Oğuz Güçeri

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Hüsnü Bezirganoğlu
2. Kasım Güçeri
3. Cemal Güçeri
4. Münevver Özükan

28. GEÇİTKALE - MALLIDAĞ
Muhtarlık Adayları
1. Ahmet Basri
2. Ahmet Çaltin

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Tengül Basri
2. Aysu Basri
3. Ulus Vargın

29. GEÇİTKALE - NERGİSLİ
Muhtarlık Adayları
1. Kaşif Kusetoğulları
2. Okan Helvacı


İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Sezar Gıraç
2. Osman Özgem
3. Halil Ada
4. Kaşif Kusetoğulları
5. Ünal Kadı
6. Mehmet Yağcı
7. Kamil Şenkaya
8. Mete Aykent
9. Pervin Uzun

30. GEÇİTKALE - SÜTLÜCE
Muhtarlık Adayları
1. Hüseyin Kaptan
2. Sunalp Öğünçer

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Hüseyin Aksu
2. Halil Haşim
3. Soykan Çaltınoğlu
4. Savaş Kavaz

31. GEÇİTKALE - YAMAÇKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Hamit Toprak
2. İsmail Türk

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Fatma Fındık
2. Yunus Türk
3. Yusuf Karaahmet
4. Celal Türk


32. İNÖNÜ - DÖRTYOL
Muhtarlık Adayları
1. Salih Erel
2. Hasan Koçak

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Sultan Erel
2. Ahmet Beydilli
3. Kezban Atay
4. İsmail Alparslan

33. İNÖNÜ - İNÖNÜ
Muhtarlık Adayları
1. Ömer Efendi

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Semray Acaröz
2. Ayşe Uluerli
3. Dinçer Efendi
4. Kenan Kara

34. İNÖNÜ - KORKUTELİ
Muhtarlık Adayları
1. Fettah Karakuzu
2. Adem Dinleyici

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Murat Cildan
2. Erdoğan Acu
3. Savaş Abi
4. İlkay Abiç
5. Nihat Bebek
6. İlhan Yalçın
7. Abit Gümüştok

35. PAŞAKÖY - ASLANKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Riza Girgin
2. Adil Onalt

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Birsen Çetin
2. Serkan Sertbulut
3. Salih Denizalp
4. Salih İlman
5. Özen Denizalp
6. İnci Güçkan
7. Raşit Keskinkaya
8. Çetin İlman

36. PAŞAKÖY - KURUDERE
Muhtarlık Adayları
1. Savaş Şeker
2. Selçuk Baysal
3. Bülent Şengül

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ali Avlık
2. Ayşe Şeker
3. Murat Şengül
4. Abidin Yücel
5. Yusuf Sağlam
6. Hüseyin Güneş
7. Erhan Araz
8. Elmas Ölmez
9. Nihal Ateş
10. Kamil Toklu

37. PAŞAKÖY - PAŞAKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Çetin Şahan
2. Ali Göktürk

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Yılmaz Ezer
2. Metin Gençoğlan
3. Sibel Polat
4. Ercan Şengül
5. Hüseyin Ballı
6. Halil Erol
7. Fuat Tahhuşoğlu


38. PAŞAKÖY - ULUKIŞLA
Muhtarlık Adayları
1. Hüseyin Yiğit
2. Aynur İş
3. Yusuf Dal

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Özgür Özata
2. Emel Şener
3. Seher Akyıl
4. Dilek Özata
5. Hasan Yeşilada Erol
6. Sibel Boğaç
7. Murat Akyıl
8. Murat Küçükşener
9. Hasan Dayanıklı


39. SERDARLI - ERGENEKON
Muhtarlık Adayları
1. Özgür Tepeli

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Yeter Semaay
2. Ahmet Türkeş Kandır
3. Mustafa Kandır
4. Süleyman Kutlu


40. SERDARLI - GÖNENDERE
Muhtarlık Adayları
1. Mustafa Bostancıoğulları
2. Abdi Kabalcı

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. İsmet Paşa Pehlivan
2. Canan Çorba
3. Aysu Öyçüm
4. İsmail Kulle


41. SERDARLI - GÖRNEÇ
Muhtarlık Adayları
1. Aziz Şah
2. Nevzat Akçagil

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ziya Maraşlı
2. Duriye Ataşan Kasım
3. Aydın İbiş
4. Sibel Dümenci
5. Ahmet İnce
6. Ecevit Şah
7. Birol Şah
8. Serkan Maraşlı
9. Canev İnce

42. SERDARLI - PINARLI
Muhtarlık Adayları
1. Engin Çağman
2. Ahmet Ardağan

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Emine Pınardan
2. Meliha Kemaloğulları
3. Musatafa Kırgız
4. Mustafa Kanteper
5. Narin Güler
6. Hulisi Kılıç
7. İdris Bayramoğulları

43. SERDARLI - SERDARLI
Muhtarlık Adayları
1. Mehmet Kadiroğlu
2. Ahmet Serdar

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Evgin Habeş
2. Hüseyin Güvercin
3. Metin Yorgancı
4. Hasan Yücekan
5. Serkan Ahmetoğlu
6. Feridun Çorba
7. Gülten Özdirenç
8. Çağda Karapaşa
44. SERDARLI - TİRMEN
Muhtarlık Adayları
1. İbrahim Yıldırımlar
2. Mustafa Bayandursun

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Bülent Erik
2. Ahmet Sağır
3. Fırat Yıldırımlar
4. Kadir Güven

45. TATLISU - AKTUNÇ MAH.
Muhtarlık Adayları
1. Ali Tarsus
2. Hacı Murat Gök
3. Mehmet Kavcı
4. Şengül Pala
5. Mehmet Kargı

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ramazan Yıldız
2. İslam Karataş
3. Hüseyin Açıkgöz
4. Mehmet Yıldız


46. TATLISU - KÜÇÜKERENKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Ümüt Karlankuş
2. Didem Özerkin
3. Baki Aygün

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Özden Bütüner
2. Yıldan Kayım
3. Hüsamettin Aktürk
4. Ramazan Yavşan


47. TATLISU -YALI
Muhtarlık Adayları
1. Leyla Güvenlier
2. Yılmaz Üredi
3. Hasan Tosun


48. VADİLİ - TURUNÇLU
Muhtarlık Adayları
1. Mehmet Erdoğdu
2. Hüseyin Samancıoğlu

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ali Samancıoğlu
2. İsmail Polat Çelikesmer
3. Hasan Zadehan
4. Müsteyde Yeşilbaş
5. Kemal İnönülü
6. Mehmet Bardakko
7. Ahmet Saka

49. VADİLİ - VADİLİ
Muhtarlık Adayları
1. Tüner Öksüzoğlu
2. Murat Sapsızoğlu
3. Ramazan Kolay
4. Mustafa Kara

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Gül Korkmaz
2. Mustafa Güven
3. Eren Koçak
4. Pembe Özuğurlu
5. Süleyman Ağa
6. Hasan Vurgun
7. Hüseyin Topal

50. YENİBOĞAZİÇİ - AKOVA
Muhtarlık Adayları
1. Leyla Çınar Algül
2. Yusuf Nakışcı
3. Osman Şingirli
4. Ayer Hafiye

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Leman Tartar
2. Şükran Keleş
3. Halil Özçoban
4. Zehra Şingirli
5. Ahmet Aköz
6. Ebru Şuayıpoğlu
7. Mehmet Kıstı

51. YENİBOĞAZİÇİ - ALANİÇİ
Muhtarlık Adayları
1. Zülfiye Akar
2. Cemal Yıldız

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Eray Tanyeri
2. Şevki Kafalı
3. Besime Beşerler
4. Halil Kaptan
5. Fikriye Akar
6. Salih Dere

52. YENİBOĞAZİÇİ - MORMENEKŞE
Muhtarlık Adayları
1. Ertoğrul Gazi

53. YENİBOĞAZİÇİ - ŞEHİTLER
Muhtarlık Adayları
1. Olsan Karabardak

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Güner Taykan
2. Kasım Ereş
3. Mehmet Ereş
4. Ergür Çetiner

54. YENİBOĞAZİÇİ - YENİBOĞAZİÇİ
Muhtarlık Adayları
1. Bilal Özveli
2. Burhan Özdemirciler
3. Hilmi Şenyapılı
4. Saim Aytürk

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Hanım Alman
2. Esat Bıyıklıgil
3. İlkay Erdoğuş
4. Sıdıka Ergazi
5. Rahme Fahlıoğulları
6. Yusuf Sezerli
7. Aliye Yaba
9. Adem Özkan
10. Yusuf Akbelli
11. Gül İkinci
12. Çiğdem Özmusalar
13. Süleyman Dinleyici
14. Şermin Kasap

55. YENİBOĞAZİÇİ - YILDIRIM
Muhtarlık Adayları
1. Hasan Çubukçuoğlu
2. Osman Birşen

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Sonuç Uzun
2. Hüseyin Bozkanlı
3. Osman Uzun

GİRNE İLÇESİ

BELEDİYELER

1- ALSANCAK BELEDİYESİ

Başkanlık Adayları

1 Fırat Ataser (Bağımsız)
2 Redif Nurel (Bağımsız)

Belediye Meclis Üyeliği Adayları

1 Zehra Şekeroğlu (UBP Adayı)
2 Senem Palabıyık Karayel (UBP Adayı)
3 Erol Canseç (UBP Adayı)
4 Tuncel Ertan (UBP Adayı)
5 Nihat Reyhan (UBP Adayı)
6 Sonay Akgüney (UBP Adayı)
7 Koray Emirhoca (UBP Adayı)
8 Turgut Özbirim (UBP Adayı)

1 Sakine Erdemsiz (CTP Adayı)
2 Hakan Arda Ferhatoğlu (CTP Adayı)
3 Mustafa Yelmen (CTP Adayı)
4 Ayten Safel (CTP Adayı)
5 Hamide Karadağ (CTP Adayı)
6 Halit Ergören (CTP Adayı)
7 Hüseyin Derleyen (CTP Adayı)
8 Cahit Akın (CTP Adayı)

1 Güldem Akdağ (YDP Adayı)
2 Selahattin Kayaş (YDP Adayı)
3 Özgür Tüylü (YDP Adayı)
4 Derin Okçelen (YDP Adayı)
5 Hakan Ekinci (YDP Adayı)
6 Tamer Çoban (YDP Adayı)
7 Fatime Çoban (YDP Adayı)
8 İsmail Keskin (YDP Adayı)


2- ÇATALKÖY BELEDİYESİ

Başkanlık Adayları

1 Mehmet Hulusioğlu (Bağımsız)
2 Serdar İlhan (Bağımsız)


Belediye Meclis Üyeliği Adayları

1 Hüseyin Höyük (UBP Adayı)
2 Engin Ercenap (UBP Adayı)
3 Hüseyin Tuğyay (UBP Adayı)
4 Mehmet Sakallılar (UBP Adayı)
5 Kibriye Güneş (UBP Adayı)
6 Yeşim Sakallılar (UBP Adayı)
7 Havva Gök Akbal (UBP Adayı)
8 Abdo Okur (UBP Adayı)

1 Esat Onat (CTP Adayı)
2 Halit Ağırtaş (CTP Adayı)
3 Sevgi Darbazoğlu (CTP Adayı)
4 Osman Höyük (CTP Adayı)
5 Serhan Gözenkan (CTP Adayı)
6 Esra Çelikeri (CTP Adayı)
7 Tolga Demiral (CTP Adayı)
8 Ümral Çelik (CTP Adayı)


3- DİKMEN BELEDİYESİ

Başkanlık Adayları

1 Mustafa Erişmen (UBP Adayı)
2 Yüksel Çelebi (CTP Adayı)

Belediye Meclis Üyeliği Adayları

1 Mehmet Özsezer (UBP Adayı)
2 Fulya Bozkurt (UBP Adayı)
3 Zafer Amca (UBP Adayı)
4 Necati Muhtaroğlu (UBP Adayı)
5 Ayşe Kanat Topal (UBP Adayı)
6 Melek Karacamert (UBP Adayı)
7 Ömür Manga (UBP Adayı)
8 Hasan Yediyıldız (UBP Adayı)
9 Ali Damdelen (UBP Adayı)
10 Selahettin Çöllo (UBP Adayı)


1 Emel Ötüken (CTP Adayı)
2 Salih Kanal (CTP Adayı)
3 Ramadan İzci (CTP Adayı)
4 Özgü Özyiğit (CTP Adayı)
5 Osman Ilıcan (CTP Adayı)
6 Osman İncirlili (CTP Adayı)
7 Ali Hidayet (CTP Adayı)
8 Aygen Bardakko (CTP Adayı)
9 Fatma Ektal (CTP Adayı)
10 Mustafa Özdeğirmenci (CTP Adayı)


4- ESENTEPE BELEDİYESİ

Başkanlık Adayları

1 Muhammet Aygün (UBP Adayı
2 Sinan Güneş (Bağımsız)
3 Yakup Şengün (Bağımsız)
4 Cemal Erdoğan (Bağımsız)
5 Köksal Şengün (Bağımsız)



Belediye Meclis Üyeliği Adayları

1 Deniz Karlankuş (UBP Adayı)
2 Ali Abanoz (UBP Adayı)
3 Aycan Gürbüz (UBP Adayı)
4 Öznur Yıldız (UBP Adayı)
5 Erol Canselen (UBP Adayı)
6 Musa Erkanat (UBP Adayı)
7 Vait Soytürk (UBP Adayı)
8 İlker Kalkın (UBP Adayı)

1 Serda Kim (CTP Adayı)
2 Başak Tümkan (CTP Adayı)
3 Fatma Şençağ (CTP Adayı)
4 Lütfü Güneş (CTP Adayı)
5 Hatice Gürbüzer (CTP Adayı)
6 Mehmet Nasiboğlu (CTP Adayı)
7 Servet Akkılıç (CTP Adayı)
8 Fazlı Koyu (CTP Adayı)



1 Yakup Genç (DP Adayı)
2 Perihan Kurşun (DP Adayı)
3 Yaşar Barut (DP Adayı)
4 Şaziye Karal (DP Adayı)
5 Fahrettin Karal (DP Adayı)
6 Furkan Erdoğan (DP Adayı)
7 Engin Güneş (DP Adayı)


1 Ahmet Aygün (YDP Adayı)
2 Züleyha Emen (YDP Adayı)
3 Engin Şengün (YDP Adayı)
4 Özlem Karlankuş (YDP Adayı)
5 Hakan Kurşun (YDP Adayı)
6 Ahmet Karal (YDP Adayı)
7 Fatma Şamlıyaka (YDP Adayı)
8 Şener Çelik (YDP Adayı)


5- GİRNE BELEDİYESİ

Başkanlık Adayları

1 Birol Karaman (CTP Adayı)
2 Ömer Dalgakıran (Bağımsız)
3 Sümer Aygın (Bağımsız)
4 Ersoy Karaaziz (Bağımsız)
5 Akın Akı (Bağımsız)
6 Nidai Güngördü (Bağımsız)
7 Turgut Serdar (Bağımsız)


Belediye Meclis Üyeliği Adayları

1 Hatice Aşık (UBP Adayı)
2 Hüseyin Ayrılmazkardeşler (UBP Adayı)
3 Fırat Güçlüsoy (UBP Adayı)
4 Ahmet Davman (UBP Adayı)
5 Hakan Onurlu (UBP Adayı)
6 Seyfi Koç (UBP Adayı)
7 Zerin Gürler (UBP Adayı)
8 Özben Kalfa (UBP Adayı)
9 Şeniz Büyükkaraca (UBP Adayı)
10 Ali Tektan (UBP Adayı)
11 Burcu Karakaya (UBP Adayı)
12 Pervin Şişman (UBP Adayı)
13 Celal Özbekoğlu (UBP Adayı)
14 Özlem Akerler (UBP Adayı)
15 Fahri Kavan (UBP Adayı)
16 Ahmet Okumuş (UBP Adayı)



1 Derya Hoca (HP Adayı)
2 Melih Özhakkı (HP Adayı)
3 Fezile Necdet (HP Adayı)
4 Nermin Anıl (HP Adayı)
5 Zühal Tunalı (HP Adayı)
6 Fahrican Sarıoğlu (HP Adayı)
7 Erhan Onuralp (HP Adayı)
8 Burak Güler (HP Adayı)
9 Cem Yüksel (HP Adayı)
10 Mine Beyar Olgu (HP Adayı)
11 Hüseyin Kayımoğlu (HP Adayı)
12 Tahir Soydan (HP Adayı)
13 Hüseyin Acıkan (HP Adayı)
14 Kemal Derin (HP Adayı)
15 Osman Özpar (HP Adayı)
16 Gizem Özüyaman (HP Adayı)



1 Pelin Kutluba (CTP Adayı)
2 Haşim Yücel (CTP Adayı)
3 Ayşe Karalıgil (CTP Adayı)
4 Sadi Erdendoğ (CTP Adayı)
5 Cemaliye Beysoylu (CTP Adayı)
6 Muammer Uğursöz (CTP Adayı)
7 Evren Bağlarbaşı Özerden (CTP Adayı)
8 Adnan Menderes Aktan (CTP Adayı)
9 Hatice Aydın (CTP Adayı)
10 Khaled El-Haj (CTP Adayı)
11 Nelin Tunç (CTP Adayı)
12 Ümit Aktül (CTP Adayı)
13 Ayhan Erciyas (CTP Adayı)
14 Meriç Bahadi (CTP Adayı)
15 Ferah Atış Karaismailoğlu (CTP Adayı)
16 Ali Karapaşa (CTP Adayı)



1 Ziya Egemen Sencer (TDP Adayı)
2 Rüya Yılmaz (TDP Adayı)
3 Günay Toygar (TDP Adayı)
4 Ahmet Metin Bali (TDP Adayı)
5 Murat Evren Mercimekci (TDP Adayı)
6 Hülya Bay (TDP Adayı)
7 Arzu Çaydamlı (TDP Adayı)
8 Turan Cibo (TDP Adayı)
9 Yasemin Kavruk (TDP Adayı)
10 Mehmet Eray Ezilmez (TDP Adayı)
11 Sinan Gürzap (TDP Adayı)
12 Duygu Otcuoğlu (TDP Adayı)
13 Candan Koran (TDP Adayı)
14 Yağmur Girgin (TDP Adayı)
15 Fatma Ramadan (TDP Adayı)
16 Barış Oral (TDP Adayı)


1 Gülümser Akıncı (YDP Adayı)
2 Abdurrahman Şanverdi (YDP Adayı)
3 İlknur Döner (YDP Adayı)
4 Mehmet Yavuz Ekmekci (YDP Adayı)
5 Hüsne Yılmaz (YDP Adayı)
6 Erdal Bilgiç (YDP Adayı)
7 Mehmet Nur Ateş (YDP Adayı)
8 İbrahim Uçak (YDP Adayı)
9 Kemal Özdemir (YDP Adayı)
10 Erşah Sabit Yılmaz (YDP Adayı)
11 Haci Baykal (YDP Adayı)
12 Tuba Demeli (YDP Adayı)
13 Murat Kavaklıoğlu (YDP Adayı)
14 İsmail Beyoğlu (YDP Adayı)
15 Yasemin Bay (YDP Adayı)
16 Necmi Yalçın (YDP Adayı)


1 Önder Kalfa (TKPYG Adayı)
2 Ahmet Sait Sayın (TKPYG Adayı)
3 Özer Kaan (TKPYG Adayı)
4 Elif Görem Gümüşmaden (TKPYG Adayı)
5 Seral Çetindal (TKPYG Adayı)
6 Arife Dirensoy (TKPYG Adayı)
7 Ayşe Şahin (TKPYG Adayı)
8 Pınar Musabeyoğlu Altıner (TKPYG Adayı)
9 Hamza Çay (TKPYG Adayı)
10 Rayme Öznesin (TKPYG Adayı)
11 Mustafa Zerman (TKPYG Adayı)
12 Melek Bal (TKPYG Adayı)
13 Nalan Garip (TKPYG Adayı)
14 Aysu Çakır (TKPYG Adayı)
15 Cuma Çeker (TKPYG Adayı)
16 Leyla Özekmekci (TKPYG Adayı)


Bağımsız:

1. Mehmet Bay (Bağımsız)
2. Necdet Dinç (Bağımsız)

6- LAPTA BELEDİYESİ

Başkanlık Adayları

1 Fuat Namsoy (UBP Adayı)
2 Mustafa Aktuğ (Bağımsız)

Belediye Meclis Üyeliği Adayları

1 Fayık Akmandor (UBP Adayı)
2 Fatma Bulut Bayram (UBP Adayı)
3 Ömer Paşaoğluları (UBP Adayı)
4 Devran Soral Kavunoğlu (UBP Adayı)
5 Ahmet Gülermen (UBP Adayı)
6 Doğan Boransel (UBP Adayı)
7 Ahmet Uçurum (UBP Adayı)
8 Murat Karalar (UBP Adayı)
9 Yavuz Çiftçi (UBP Adayı)
10 Sinem Kardana (UBP Adayı)

1 Emre Efendi (CTP Adayı)
2 Duyal Arşanlar (CTP Adayı)
3 Fisun Üçok (CTP Adayı)
4 Münür Çağanağa (CTP Adayı)
5 Mustafa Gökçe (CTP Adayı)
6 Akile Şahsoy (CTP Adayı)
7 Acip Akçağ (CTP Adayı)
8 Cem Taşlıovalı (CTP Adayı)
9 Ayhan Çakır (CTP Adayı)
10 Mehmet İnatçı (CTP Adayı)

1 Ertan Derya (YDP Adayı)
2 Gurbet Tanık (YDP Adayı)
3 Fatma Bulut (YDP Adayı)
4 Süleyman Yıldız (YDP Adayı)
5 Zehra Tek (YDP Adayı)
6 Muhittin Kara (YDP Adayı)
7 İsmet Çakır (YDP Adayı)
8 İbrahim Aslantürk (YDP Adayı)
9 Ahmet Çakır (YDP Adayı)
10 Etem Uğurlu (YDP Adayı)


KÖY İHTİYAR HEYETLERİ

1- ALSANCAK-ÇAĞLAYAN MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1 Nureddin Salcı

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Salih Palabıyık
2 Ahmet Yurt
3 Ahmet Salcı
4 Kemal Mertkol



2- ALSANCAK - ILGAZ
Muhtarlık Adayları
1 Neşat Kuvvet
2 Atila Kaya

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Bilhan Kaya
2 Nahide Kuvvet
3 Hanife Kuvvet



3- ASANCAK - MALATYA/İNCESU
Muhtar Adayları
1 Zehra Beydola

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Halit İşçi
2 Ertan Borat
3 Gülhanım Öcal
4 Fatma Karabulut


4- ALSANCAK - YAYLA MAHALLESİ
Muhtar Adayları
1 Soner Cangil
2 Hüseyin Selçuklu

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Burçin Erfinike
2 Aziz Cicibaba
3 Eyyüp Koç
4 Kamil Tarancı
5 Salih Canbolat
6 Mehmet Turan
7 Hilmi Atılgan
8 Abdullah Karatepe


5- ALSANCAK - YEŞİLOVA MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1 Sami Güneş
2 Nidayi Köle
3 Besim Tarancı

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Hasan Ordukaya
2 İbrahim Köle
3 İbrahim Gevher
4 Gülcahan Arıklı
5 Özlem Nedret Güneş
6 İsmail Emirhoca
7 Ertan Çolak

6- ALSANCAK - YEŞİLTEPE
Muhtarlık Adayları
1 Osman Tarancı
2 Yalçın Kaya

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Akın Tarancı
2 Seydali Tekün
3 Ahmet Özerçay
4 Emsal Çakartaş
5 Behiç Özer
6 Mehmet Erekli
7 Mehmet Avcı
8 Hacer Sarıoğlu


7- ÇATALKÖY - ARAPKÖY
Muhtar Adayları
1 Ali Tüfekçi
2 Tuncay Balkaya
3 Ömer Güneş
4 Şıhmüslüm Ercan

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Mehmet Salih Kürtoğlu
2 Salih Karabulut
3 Soner Aldemir
4 Gökhan Güney
5 Emine Servan
6 Halil Yıldırım
7 Muhammed Kurtoğlu
8 Cevdet Tombul

8- ÇATALKÖY - ÇATALKÖY
Muhtarlık Adayları
1 Kaya Bulduk
2 İrfan Darbazoğlu
3 Turgay Darbazoğlu
4 Olgun Başar
5 Şevgül Üçüncü
6 Yusuf Sipahi
7 Derviş Albayrak

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Mehmet Gök
2 Mehmet Küstahi
3 Nuri Solmaz
4 Eyup Aysu
5 Mitat Özpınar
6 Mustafa Zincirkıran
7 Faruk Akkar
8 Sinan Dede
9 Mustafa Bozyel
10 Gazi Önder Oranoğlu


9- DİKMEN - AĞIRDAĞ
Muhtarlık Adayları
1 Hasan Oktay Piro

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Özkay Ertayfur
2 Ali Kani Sucuoğlu
3 Ali Dayı
4 Ömer Sertsöz



10- DİKMEN - AKÇİÇEK
Muhtarlık Adayları
1 Ali Kinsiz
2 Filiz Ürer

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Elmaziye Tosbıyık
2 Ece Kinsiz

11- DİKMEN - AŞAĞI DİKMEN MAHALLESİ
Muhtar Adayları
1 Cengiz Topel Ak
2 Ahmet Ulutan
3 Eyyup Koççat



İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Naran Songül Ak
2 Pembe Tayançlı
3 İsmail İnkaya
4 Mustafa Cumhur
5 Turan Bolcan
6 Gürkan Özufuklar
7 Kaan Güçsav
8 Kenan Aytekin
9 Eren Üçer
10 Hüseyin Göksoylu
11 Tuncel Ünalmış
12 Veli Özkoççatlı



12- DİKMEN - AŞAĞI TAŞKENT
Muhtarlık Adayları
1 Salih Şöförel
2 Celal Bozaoğlu

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Emine Arlı
2 Hakan Özkarşıyakalı
3 Behzat Akkoyun
4 İsmail Cesur
5 Behcet Erişken
6 Ömer Kalaniz
7 Mehmet Arif Yavuz
8 Mustafa Çakıcısoy



13- DİKMEN - BOĞAZKÖY
Muhtarlık Adayları
1 Yüksel Çağlar
2 Gözde Korkusuz


İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Mehmet Baysal
2 Hasan Hüseyin Dayı
3 Mustafa Topal
4 Pembe Abohorlu
5 Çiğdem Gülsüm
6 Seval Canar
7 Ayşe Yeşilkaya
8 Nalan Şekerci



14- DİKMEN - DAĞYOLU
Muhtarlık Adayları
1 Mustafa Arap

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Şükrü Bozoğlu
2 Ali Durakoğlu
3 Cemal Tombul
4 Mustafa Sessiz



15- DİKMEN - GÖÇERİ
Muhtarlık Adayları
1 Mustafa Göçerili

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Metin Yalınkaya
2 Yakup Sümer Arseven
3 Murat Güzoğlu
4 Altan Kanat



16- DİKMEN - GÜNGÖR
Muhtar Adayları
1 Aydın Fener
2 Ayhan Demirtaş

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Cengiz Han Başsın
2 Safiye Fener
3 Muhsine Yıldırım
4 Pınar Demirtaş



17- DİKMEN - KÖMÜRCÜ
Muhtar Adayları
1 İlgenç Bozkurt
2 Burak Eligön

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 İsmet Akdeniz
2 Çınar Öztürk
3 Zühre İzmirli



18- DİKMEN - PINARBAŞI
Muhtar Adayları
1 Kemal Hacıyarım
2 Hasan Eligön

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Mesut Keçeci
2 Fatma Bağzıbağlı
3 Mustafa Akınal
4 Halil Boşnak
5 Mustafa Yarımsakallı
6 Rifat Çakli
7 İbrahim Can
8 Ahmet Yayğıç



19- DİKMEN - ŞİRİNEVLER
Muhtarlık Adayları
1 Ertan Beşiktaş
2 Serkan Pilli

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Mehmet Amca
2 Cemal Manga
3 Hüseyin Özeralp



20- DİKMEN - YUKARI DİKMEN MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1 Hüseyin Barbet

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Nejla Barbet
2 Ali Gülakdeniz
3 Şevket Duyar
4 Sevilay Duyar


21- DİKMEN - YUKARI TAŞKENT
Muhtar Adayları
1 Hüdan Karamustafa
2 Durmuş Aşandır
3 Mehmedali Taluğ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Vehit Akçaer
2 Ozan Aksertel
3 İrfan Yalçıcı
4 Turgut Erhun Işık
5 Salih Özman
6 Kaşif Kaşifoğulları
7 Mustafa Yücel
8 Tünser Tayfuner



22- DİKMEN - YENİ MAHALLE
Muhtar Adayları
1 Tahir Çil
2 Fatma Yalçın
3 Mustafa Meral

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Ayşegül Derya Şahiner
2 Veysel Özdek
3 Recep Yalovalı
4 Murat Aydın
5 Ramazan Taşcı
6 Mustafa Damdelen

23- ESENTEPE - BAHÇELİ
Muhtarlık Adayları
1 Cafer Akbaş

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Şeref Gül
2 İlyas Bulut
3 Aykut Gençtürk
4 Ali Okan Şengül


24- ESENTEPE - BEŞPARMAK
Muhtarlık Adayları
1 Hüseyin Günaltın

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Ahmet Öztekin
2 Elvahit Yurteri
3 Cihan Günaltın
4 Levent Günaltın



25- ESENTEPE - ESENTEPE
Muhtarlık Adayları
1 Makbule Horsunlu
2 Çiğdem Ekici
3 Sevinç Bayandursun
4 Günay Takatuka
5 Serkan Kurşun
6 Berktuğ Ergürer

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Mahmut Ferhat Erdoğan
2 Zeki Oruç
3 Ahmet Erdoğan
4 Esengül Yılmaz
5 Emine Kabidan
6 Şengül Barut
7 İsmihan Koruroğlu
8 Hüseyin Oruç
9 Ahmet Tekol
10 Osman İzoğlu
11 Yakup Sabancıgil
12 Ahmet Fatih Fevzi Çakmak Erdoğan
13 Recep Oruç
14 Mehmet Yanmış
15 Mecit Ermemiş
16 Mehmet Müdür Aşıkzadeler
17 Tahsin Genç
18 Kenan Kurşun



26- ESENTEPE - KARAAĞAÇ
Muhtarlık Adayları
1 Yılmaz Uzmaner
2 Ecevit Peler

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Veli Mutluel
2 Hasan Sezgin
3 Özmen Dereseven
4 Biray Korkusuzcan
5 Osman Kaymakamtorunları

27- GİRNE - AŞAĞI GİRNE MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1 Serdar Özbekoğlu


İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Gönül Yavşan
2 Erkan Dede
3 Selen Özbekoğlu


28- GİRNE - BEYLERBEYİ
Muhtarlık Adayları
1 Niyazi Engin
2 Emine Eksoz

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Gül Hande Terzioğlu
2 Ramadan Perçin
3 Mahmut Pulyacı
4 Ahmet Paşa
5 Ali Caner Arkan
6 Mustafa Şakir Küçük
7 Taşgül Altaç
8 Hacer Özerden



29- GİRNE - DOĞANKÖY MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1 Niyazi Bedel
2 Ersoy Anıldı

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Osman Olur
2 Ramadan Çağla
3 Salih Soydam Kalaycıoğlu
4 Ayer Taşeloğlu
5 Ali İnandım
6 Mehmet Pınarbaşı
7 Pelin Anıldı
8 Kemal Tokay


30- GİRNE - EDREMİT MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1 Hasan Gülbal

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Salih Gülbal
2 Türkan Hızır
3 Naile Gülbal


31- GİRNE - KARAKUM MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1 Ahmet Ağaoğlu
2 Emine Bindayı

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Hasan Arkan
2 Tahir Aker
3 Adem Şafak
32- GİRNE - KARAMAN MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1 Saadet Cibo

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Işık Cibo
2 Hilal Şenol

33- GİRNE - KARAOĞLANOĞLU MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1 Seltaş Çukur
2 Hüdaverdi Tutku

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Veli Onur Bağrıaçık
2 Olgun Tan
3 Mehmet Ali Onaç
4 Osman Rahvancıoğlu
5 Hüseyin Dural

34- GİRNE - OZANKÖY
Muhtarlık Adayları
1 Yıltan Şah
2 Pembe Karaaziz
3 Mustafa Uzun

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Sevgül Yanaroğlu
2 Eralp Çakmak
3 Hilmi Taşkıran
4 Ramadan Uzun
5 Umut Kanıöz
6 Gülhan Karaaziz
7 Yücel Zorlukasap



35- GİRNE - YUKARI GİRNE MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1 Selçuk Oday
2 Cemal Akşid Yemeneci
3 Refika Ulutan
4 Tuğçe Ören

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Zeki Yılmaz
2 Ediz Berç
3 Salih Oday
4 Ali Fahri
5 Yıldız Öztürk
6 Göktürk Gültekin
7 Harun Demir
8 Argun Doğruyol
9 Celil Akarpınar


36- GİRNE - ZEYTİNLİK KESİMİ MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1 Esat Atış

37- GİRNE - ZEYTİNLİK KÖY MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1 Ümit Hıdırer


38- LAPTA - ADATEPE MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1 Ümit Kardeşler

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Hasan Bal
2 Zühre Türkmen



39- LAPTA - AKDENİZ
Muhtarlık Adayları
1 Tarık Tarkan Bozalan
2 Murad Ced
3 Tahsin Güren

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Turhan Bozalan
2 Mustafa Kemal Sarro
3 Berhan Avcanok
4 Ayşe Canlısoy
5 Aksel Sadrazam
6 Cemal Güneralp
7 Pembe Güren
8 Hüsnü Çinton
9 Mustafa Ayvacı
10 Nermin Kadıköy


40- LAPTA - ALEMDAĞ
Muhtar Adayları
1 Ömer Tabur


41- LAPTA - BAŞPINAR MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1 Ersin Çakır
2 Suna Yıldırım
3 Gaye Temel
4 Coşkun Yılmaz


İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1 Taştan Yılmaz
2 Mehmet Yılmaz
3 Gülden Bülbül
4 Cihan Fotalı
5 Reyhan Özdil
6 İbrahim Yaman
7 Erkin Dağaştı
8 Mehmet Koca
9 Ayfer Yılmaz



42- LAPTA - ÇAMLIBEL
Muhtarlık Adayları
1 Osman Mısırlısoy
2 Funda Harun




İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Elmas Birmeç
2 Abdullah Akarsulu
3 Murat Özbeyit
4 Taner Özbilgili
5 Ahmet Çağanağa
6 Emine Göztaşı
7 Halil Osmanlı
8 Havva Akdeniz


43- LAPTA - GEÇİTKÖY
Muhtar Adayları
1 Remzi Kılıç
2 Bayram Avcı

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Şenol Akmehmet
2 Hacı Ali Ordukaya
3 Tuncay Çakır
4 Celal Avcı
5 Osman Kılıç


44- LAPTA - HİSARKÖY
Muhtar Adayları
1 Canpolat Şemi

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Mehmet Emin Ayken
2 Ahmet Topcuoğlu
3 Hasan Saçar
4 Hüseyin Çobancık
5 Ertan İnsel


45- LAPTA - KARŞIYAKA
Muhtarlık Adayları
1 Mehmet Salih Gagari
2 Ahmet Pelit
3 Bayram Özkaratan
4 Sami Tütüncü

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Olcay Özkerimler
2 Bayram Dağgül
3 Uğur Belet
4 Serkan Ceryan
5 Yusuf Bulut
6 Yusuf Yıldız
7 Murat Karadağ
8 Cemal Düzdaban
9 Ömer Paşaoğluları
10 Ahmet Aksulu


46 LAPTA - KAYALAR
Muhtar Adayları
1 Mürsel Kurt

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Sabri Daldal
2 Gürsel Karadaş
3 Gülcan Çağlayan
4 Nurettin Öztürk


47 LAPTA - KOCATEPE MAHALLESİ
Muhtar Adayları
1 Mehmet Ali Ellidört


İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Rüstem Sucuoğlu
2 Tijen Ellidört
3 Hamit Günece


48 LAPTA - KOZAN
Muhtarlık Adayları
1 Cemal Üstünsoy
2 Hatice Beşiktepeli
3 Dener Öymen



İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Kaya Kastanbollu
2 Ahmet Üstünsoy
3 Osman Uğurlu
4 Mustafa Şerifoğlu
5 Şerif Boransel
6 Raşit Özerkurt
7 Serkan Alkanat
8 Umut Demirbey


49 LAPTA - SADRAZAMKÖY
Muhtarlık Adayları
1 Mehmet Çakır
2 Yakup Dilek


İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Ömer Çakır
2 Adem Ertürk
3 Hüseyin Türüt
4 Ahmet Aslantürk
5 Murtaz Türüt



50 LAPTA - SAKARYA MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1 İnci Keleş
2 Selda Durusular
3 Sultan Dolmacı Keskinel


İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Mehmet Behadi
2 Sultan Durusular
3 Yeter Şerbetcioğlu
4 Veli Keskinel
5 Selim Türker Bittacı




51 LAPTA - TEPEBAŞI
Muhtarlık Adayları
1 Tansel Kanara
2 Necati Kararlı
3 Ali Akkuş

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Hüseyin Çelik
2 Mehmet Şahin
3 Murat Arslan
4 Mehmet Akbulak
5 Ahmet Ersalıcı
6 Özcan Bartu Bıçaklı
7 Bedreddin Çakır
8 İbrahim Duman

52 LAPTA - TINAZTEPE MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1 Sinan Dede
2 Ali Tosun
3 Zekiye Baş
4 Mehmet Dolmacı
5 Aysun Kelebek Coşkun
6 Koray Ozansoy

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Yusuf Tosun
2 Doğuş Çataloğlu
3 İsmail Ahiskal
4 Ramazan Baş
5 Turgut Özgürt
6 Niyazi Şerbetcioğlu
7 Akıle Bülbülcü
8 Tuğçe Tunçelli
9 Hasan Özersoy
10 Yusuf Tayfur
11 Akay Denizli
12 Ahmet Konut
13 Seçkin Yılmaz
14 Halil Karalar
15 Remzi Karlaman
16 Selim Mavili

53 LAPTA - TÜRK MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1 İbrahim Sessiz

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Mehmet Sessiz
2 Sevgi Sessiz
3 Filiz Ekinci
4 Behiye Şengül Sessiz


54 LAPTA - YAVUZ MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1 Halil Gülerman


İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1 Hediye Gülerman
2 Hüseyin Gülerman




GÜZELYURT İLÇESİ


BELEDİYELER
GÜZELYURT BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları
1. Osman Bican ( CTPAdayı)
2. Mahmut Özçınar ( UBPAdayı)
3. Yalçın Cemal (Bağımsız)

Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Deniz Pala (HP Adayı)
2. Niyazi Özekmekci (HP Adayı)
3. Osman Bulun (HP Adayı)
4. Ayşe Mert (HP Adayı)
5. Hasan Siperci (HP Adayı)
6. Seval Babacan (HP Adayı)
7. Oya Sebatlı (HP Adayı)
8. Muhhamet Aydın (HP Adayı)
9. Sebahat Yıldırım (HP Adayı)
10. Mehmet Salih Tombul (HP Adayı)
11. Kamil Yürekli (HP Adayı)
12. Safure Deniz (HP Adayı)
13. Buğra Sadık (HP Adayı)
14. Fatih Çabuk (HP Adayı)


1. Adnan İşbilir (CTP Adayı)
2. Bekir Erbekir (CTP Adayı)
3. Tansay Doğu (CTP Adayı)
4. Gönül Kargılı (CTP Adayı)
5. Uğur Saygılı (CTP Adayı)
6. Gülnur Özsaygın (CTP Adayı)
7. Zühre Civa (CTP Adayı)
8. Nuriye Ertürk (CTP Adayı)
9. Engin Tip (CTP Adayı)
10. Cemal Kaş (CTP Adayı)
11. Çayan Volkan (CTP Adayı)
12. Aliye Gilanlıoğulları (CTP Adayı)
13. Cemal Darbaz (CTP Adayı)
14. Veleddin Taşkent (CTP Adayı)

1. Doğa Zeki (UBP Adayı)
2. Nadire Güler (UBP Adayı)
3. Osman Kasaboğlu (UBP Adayı)
4. Mustafa Momin (UBP Adayı)
5. Mehmet Ali Önderol (UBP Adayı)
6. Hasan Kalkanlı (UBP Adayı)
7. Zalihe Eminel (UBP Adayı)
8. Emre Sağanak (UBP Adayı)
9. Salih Saldam (UBP Adayı)
10. Coşkun Talihsiz (UBP Adayı)
11. Ayşe Büyükoğlu (UBP Adayı)
12. Rasiha Egemen (UBP Adayı)
13. Meryem Göken Tanaydın (UBP Adayı)
14. Mehmet Yıldırım (UBP Adayı)

1. Münevver Sorel (Bağımsız)
2. Naran Mesutoğlu (Bağımsız)
3. Salahi Ayad (Bağımsız)



KÖY İHTİYAR HEYETLERİ

1. GÜZELYURT- AKÇAY
Muhtarlık Adayları
1. Ali Kali
2. Uğur Dereliköylü

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ateş Şerefler
2. Murat Tekyaprak
3. Derviş Erdemirci
4. Erden Taçkıran
5. Halil Şaban
6. Remziye Uğuz
7. Nazım Ayken
8. Ali Doğtaş


2. GÜZELYURT - AŞ.BOSTANCI
Muhtarlık Adayları
1. Mehmet Ezdaş
2. Ali Hoyrat
3. Caner Ganim
4. Fırat Arkın

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Arif Semerci
2. Niyazi Beteri
3. Muhsin Karamano
4. Aytaç Kum
5. Hüseyin Sönmez
6. Ramadan Kavalcı
7. Gökhan Abakan


3. GÜZELYURT - AYDINKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Tamer Tayanç
2. Dürü Baydar

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Yılmaz Fırat
2. Akıle Çizer
3. Çetin Yerli
4. Süleyman Özhuy
5. Meryem Alkan
6. Seyfi Titiz
7. Ümit Balkay
8. Tuncer Minare


4. GÜZELYURT - GAYRETKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Yusuf Bölüm
2. Celal Avunç
3. Talip Keskiner
4. Hüseyin Özkutlu


İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Sadık Akan
2. Nevzat İlgin
3. Arzu Gül
4. Cumali Yetkin
5. Aydın Bükük
6. Uğur Turhan
7. Nazım Erol
8. Ali Kocaman
9. Erkan Köse
10. Enver Yılmaz


5. GÜZELYURT - GÜNEŞKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Akay Darbaz
2. Erdinç Bilgin
3. Metin Yaralı


İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ahmet Bidar
2. Mehmet Habib Bakar
3. Rağıp Çeko
4. Tamer Karaçete
5. Hasan Dağcıoğlu
6. Mustafa Karabekir


6. GÜZELYURT - İSMET PAŞA MAH.
Muhtarlık Adayları
1. Yaşar Cahitoğlu
2. Ahmet Kolcu
3. Meryem Binatlılı

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mehmet Davutoğlu
2. Bülent Kibar
3 Özdoğan Aydınlı
4 Hüseyin Eğitmen

7. GÜZELYURT - KALKANLI
Muhtarlık Adayları
1. Kemal Kısaoğlu

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Alper Serin
2. Nesime Askaya Direkci
3. Alev İzdağ
4. Kağan Kovancı


8. GÜZELYURT- LALA MUSTAFA PAŞA MAH.
Muhtarlık Adayları
1. Aygül Benekli

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Emriye Dorunay
2. Fergül Tatlıses
3. Salih Benekli
4. Polat Korşan


9. GÜZELYURT - MEVLEVİ
Muhtarlık Adayları
1. İsmail Ayyıldız
2. Hüseyin Saldam
3. Güler Sayalan
4. Selçuk Aydın

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Aliye Deniz
2. Ali Sonaroğlu
3. Murat Doğan
4. Perin İzmir
5. Ali Dinçer
6. Cemile Çağlar
7. Tuncer Kara
8. İlyas Örentepe
9. Gür Dağdur
10. Yusuf Deniz
11. Mustafa Karabulut
12. Yaşar Arı
13. Turgay Yıldız
14. Vedat Kum
15. Ramazan Yıldız
16. Osman Göçmen


10. GÜZELYURT - PİYALE PAŞA MAH.
Muhtarlık Adayları
1. Ahmet Erdenay
2. Cemal akel
3. Cahit Çulluoğlu

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Pembe Gertik
2. İbrahim Güler
3. Esat Terzioğlu
4. Emirzade Siperci
5. Hüseyin Ruso
6. Osman Binatlılı



11. GÜZELYURT - SERHATKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Mahmut Mısırlı
2. Cavit Sekmen
3. Hüseyin Yırık
4. Mehtap Beteri
5. İnanç Keçeli
6. Tuncay Beteri

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Cemaliye Bağcıoğluları
2. Şerif Karadağlı
3. Denktaş Ömer Şahinsoy
4. Leyla Ersalıcı
5. Serkan Sukuşu
6. Çağın Şerifali
7. İbrahim Özgül
8. Niyazi Beteri
9. Alper Cingiz
10. Fırat Esmerarslan

12. GÜZELYURT - ŞAHİNLER
Muhtarlık Adayları
1. Hasan Mısırlı
2. Halil Yangın

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ferhat Kıranel
2. Arzu Noroğlu
3. Hasan Dayıcık
4. Havva Yurdal
5. Serhan Gence

13. GÜZELYURT - YUKARI BOSTANCI
Muhtarlık Adayları
1. Cemal Yabaner

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mehmet Koloşlu
2. Erdoğan Muhtaroğlu
3. Şemistan İneci
4. Muzaffer Korkmaz
5. Yüksel İşkey


14. GÜZELYURT - YAYLA
Muhtarlık Adayları
1. Murat Rüstemoğlu
2. Çetin Kuşçu
3. Kadriye Talaş




İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Caner Bozbeyli
2. Ahmet Sönmezay
3 Cambulat Eyyamoğlu
4. Mahmut Rüstemoğlu
5. Mehmet Solman
6. Türkay Talaş
7. Ozan Rüstemoğlu
8. Ferdi Takali

15. GÜZELYURT - YUVACIK
Muhtarlık Adayları
1. Koral Saygıner
2. Emirzade Terzioğlu

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Nurten Emiroğlu
2. Adem Çıkıkcıoğlu
3. Neşe Cenksoy
4. Nejla Özetem

16. GÜZELYURT - ZÜMRÜTKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Erhan Celaller
2. Koray Çocuk

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Musa Tamakan
2. Hüseyin Koçak
3. Alper Akyay
4. Zahide Bayram
5. Ali Rıza Haksoy
6. İlker Kanıpek
7. Güler Binicioğlu
8 Akın Buluter





İSKELE İLÇESİ

BELEDİYELER

1- BÜYÜKKONUK BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları
1. Ahmet Sennaroğlu ( UBP Adayı)
2. Halil Güney (Bağımsız)
3. Mustafa Haset (Bağımsız)
4. Metin Gökalp (Bağımsız)
5. Ali Sanatkar (Bağımsız)

Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Gülşah Demir ( CTP Adayı)
2. Erdinç Hadımcı ( CTP Adayı)
3. Ayşe Kubilay ( CTP Adayı)
4. Hüseyin Küçüksu ( CTP Adayı)
5. Hacer Çekiç ( CTP Adayı)
6. Safa Ser ( CTP Adayı)
7. Metin Sanatkar ( CTP Adayı)
8. Yüksel Asım ( CTP Adayı)


1. Rüstem Evren ( UBP Adayı )
2. Emrah Öztürk ( UBP Adayı )
3. Sultan Cihangir ( UBP Adayı )
4. Arzu Göztaş ( UBP Adayı )
5. Hasan Milli ( UBP Adayı )
6. Sözen Özanlar ( UBP Adayı )
7. Davut Köse ( UBP Adayı )
8. Hamza Yerdelen ( UBP Adayı )


1. Aykut Günel ( YDP Adayı )
2. Firdes Onat ( YDP Adayı )
3. Tuğba Demiryürek ( YDP Adayı )
4. Mehmet Bulduk ( YDP Adayı )
5. Adem Yel ( YDP Adayı )
6. Yusuf Özsoy ( YDP Adayı )
7. Kader Şengül ( YDP Adayı )
8. İsmail Sönmez ( YDP Adayı )


2- DİPKARPAZ BELEDİYESİ

Başkanlık Adayları
1. Havva Elkovan ( HP Adayı)
2. Suphi Coşkun ( CTP Adayı)
3. Yusuf Akgün ( UBP Adayı)
4. Aslan Çebi ( DP Adayı)
5. Murat Yazıcı (Bağımsız)
6. Ramazan Korkmaz (Bağımsız)

Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Adem Akın ( HP Adayı)
2. Enes Özbayrak ( HP Adayı)
3. Besra Yıldız ( HP Adayı)
4. Mustafa Çayır ( HP Adayı)
5. Kadir Yıldırım ( HP Adayı)
6. Suna Kasapoğlu ( HP Adayı)
7. Yolcu Pekri ( HP Adayı)
8. Çile Kulucan ( HP Adayı)

1. Sinem Dağ ( CTP Adayı)
2. Mehmet Büyükdoğan ( CTP Adayı)
3. Pınar Sünmez ( CTP Adayı)
4. Deniz Ocak ( CTP Adayı)
5. Serpil Yeşer ( CTP Adayı)
6. Mehmet Aydemir ( CTP Adayı)
7. Fatma Erkol ( CTP Adayı)
8. Yunus Zengin ( CTP Adayı)

1. Nuray Karakuş ( UBP Adayı)
2. Osman Güngör ( UBP Adayı)
3. Emin Güngör ( UBP Adayı)
4. Dilek Özmenoğlu ( UBP Adayı)
5. Süleyman Gül ( UBP Adayı)
6. Durmuş Ali İldeniz ( UBP Adayı)
7. Emine Yıldızlı ( UBP Adayı)
8. Mustafa Aktaş ( UBP Adayı)

1. Murat Çebi ( YDP Adayı)
2. Murat Pürtül ( YDP Adayı)
3. Fevzi Özbayrak ( YDP Adayı)
4. Hayriye Pürtül ( YDP Adayı)
5. Ferhat Yahlioğlu ( YDP Adayı)
6. Nazmiye Çebi ( YDP Adayı)
7. Necdet Çetin ( YDP Adayı)
8. Hatice Yeşer ( YDP Adayı)

1. Ömer Akın ( DP Adayı)
2. Habibe Çebi ( DP Adayı)
3. Osman Acun ( DP Adayı)
4. Hasan Öksüz ( DP Adayı)
5. Orçun Çebi ( DP Adayı)
6. Mehmet Ölmez ( DP Adayı)
7. Hakan Kol ( DP Adayı)

3- İSKELE BELEDİYESİ

Başkanlık Adayları
1. Hasan Sadıkoğlu ( UBP Adayı)
2. Cemaliye Soğancı ( TDP Adayı)
3. Fikret Civisilli (Bağımsız)
4. Oktay Güney (Bağımsız)
5. Halil İbrahim Orun (Bağımsız)

Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Zekiye Gece ( CTP Adayı)
2. Çağan Coşkuner ( CTP Adayı)
3. Abdullah Kaymakçı ( CTP Adayı)
4. Mehmet Kani Ergüven ( CTP Adayı)
5. Halil Dericioğlu ( CTP Adayı)
6. Sündüs Üntaç ( CTP Adayı)
7. Hüseyin Kırsaç ( CTP Adayı)
8. Behiye Avcı ( CTP Adayı)
9. Cemal Muhtaronbaşı ( CTP Adayı)
10. Reşat Oğuz ( CTP Adayı)

1. Yılmaz Yılmazoğulları ( HP Adayı )
2. Moran Açıkada ( HP Adayı )
3. Ertay Kızıl ( HP Adayı )
4. Bilge Gülersoy ( HP Adayı )
5. Sinan Erhan Gece ( HP Adayı )
6. Hüseyin Özdemir ( HP Adayı )
7. İlknur Çetinkaya Özdenkçi ( HP Adayı )
8. Hanife Demir ( HP Adayı )
9. Emine Sütçü ( HP Adayı )
10. Fatma Şehitoğlu ( HP Adayı )

1. Çağlar Karadağ ( UBP Adayı )
2. Eray Göksan ( UBP Adayı )
3. Seymen Yılmaz ( UBP Adayı )
4. İsmail Osum ( UBP Adayı )
5. Hüseyin Onaç ( UBP Adayı )
6. Vedia Taşkan Kanlı ( UBP Adayı )
7. İldeniz Elbasan ( UBP Adayı )
8. Mahmut Yılmazoğulları ( UBP Adayı )
9. Huriye Kaşer ( UBP Adayı )
10. Kubilay Aşık ( UBP Adayı )

1. Güngör Sarıboğa ( YDP Adayı )
2. Nejla Büyükyılmaz ( YDP Adayı )
3. Yücel Okur ( YDP Adayı )
4. Sinem Öğüt ( YDP Adayı )
5. Gülsen Kırmızıyüz ( YDP Adayı )
6. Yakup Köksal ( YDP Adayı )
7. Sefa Kurukafa ( YDP Adayı )
8. Tayfun Köksal ( YDP Adayı )
9. Tünay Altundağ ( YDP Adayı )
10. Hüseyin Güney ( YDP Adayı )

1. Ahmet Gökhan Gürer ( TDP Adayı )
2. İsmail Osum ( TDP Adayı )
3. Hediye Pekri ( TDP Adayı )
4. Ali Eryıldız ( TDP Adayı )
5. Serpil Öğüt ( TDP Adayı )
6. Hakan Çetin ( TDP Adayı )
7. Pembe Yıldırım ( TDP Adayı )
8. Murat Çoban ( TDP Adayı )
9. Ecevit Aspri ( TDP Adayı )
10. Muammer Uzun ( TDP Adayı )

4- MEHMETCİK BELEDİYESİ

Başkanlık Adayları
1. Kani Buranay ( HP Adayı)
2. Cenk Osman Şeren ( UBP Adayı)
3. Cemil Sarıçizmeli ( CTP Adayı)
4. Mehmet Gürsel Demiralp (Bağımsız)
5. Cuma Ülker (Bağımsız)

Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Mülayim Varol ( HP Adayı)
2. Ersin Şemi ( HP Adayı)
3. Aylin Yaramaz ( HP Adayı)
4. Nagihan Karip ( HP Adayı)
5. Fatih Ahmet Erol ( HP Adayı)
6. Ayşe Rıylı ( HP Adayı)
7. Perihan Yıldız ( HP Adayı)
8. Hamit Karagözlü ( HP Adayı)

1. Resmiye Gürtop ( UBP Adayı )
2. Muhlis Ağcabay ( UBP Adayı )
3. Abide Selvili ( UBP Adayı )
4. Hüseyin Cumaoğlu ( UBP Adayı )
5. Yusuf Aygün ( UBP Adayı )
6. Ali Bulut ( UBP Adayı )
7. Süheyla Öztürk ( UBP Adayı )
8. Aziz Aras ( UBP Adayı )

1. Gürşen Aydıntan ( CTP Adayı )
2. Yusuf Kandili ( CTP Adayı )
3. Ersin Gündeğer ( CTP Adayı )
4. Hüseyin Olgun Kahyaoğlu ( CTP Adayı )
5. Aziz Bayram ( CTP Adayı )
6. Semih Avcı ( CTP Adayı )
7. Dervişe Çiftdal ( CTP Adayı )
8. Hanife Düşgül ( CTP Adayı )

5- YENİ ERENKÖY BELEDİYESİ

Başkanlık Adayları
1. Tandoğan Yalkut (TDP Adayı)
2. Özay Öykün (Bağımsız)
3. Canan Mimar (Bağımsız)
4. Hasan Güngör (Bağımsız)
5. Emrah Yeşilırmak (Bağımsız)
6. Esat Nurçin (Bağımsız)
7. Oğuz Serbaş (Bağımsız)

Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Meral Sertsoy ( CTP Adayı)
2. Kıyaseddin Kızıl ( CTP Adayı)
3. Menteş Uyguner ( CTP Adayı)
4. Murat Kırmızıyüz ( CTP Adayı)
5. Huriye Benar ( CTP Adayı)
6. Hatice Aydın ( CTP Adayı)
7. Servet Menekşe ( CTP Adayı)
8. Hasan Hasanbulli ( CTP Adayı)
9. Erdinç Metni ( CTP Adayı)
10. Altuğ Baybora ( CTP Adayı)

1. Murat Aydenk ( UBP Adayı )
2. Meral Bilgeer ( UBP Adayı )
3. Rüyam Nalbant ( UBP Adayı )
4. Fatma Acar Erdem ( UBP Adayı )
5. Şaban Ünal ( UBP Adayı )
6. Rıza Bingöl ( UBP Adayı )
7. Kemal Çelikkan ( UBP Adayı )
8. Yakut Özbalıkçı ( UBP Adayı )
9. Mutalip Korkmaz ( UBP Adayı )
10. Kufi Tulga ( UBP Adayı )

1. Cumali Temel ( YDP Adayı )
2. Fatma Kırçay ( YDP Adayı )
3. Ahmet Deliveli ( YDP Adayı )
4. Gönül Abat ( YDP Adayı )
5. Alaeddin Hacıhasanoğlu ( YDP Adayı )
6. Cumali Korkmaz ( YDP Adayı )
7. Sedat Gülevi ( YDP Adayı )
8. Mustafa Soylu ( YDP Adayı )
9. Seyfullah Tarhan ( YDP Adayı )
10. Hatice Ağcakoca ( YDP Adayı )


KÖY İHTİYAR HEYETLERİ

1- BÜYÜKKONUK-BÜYÜKKONUK
Muhtarlık Adayları
1. İbrahim Şimşek
2. Mustafa Doğan
3. Veli Dayanıklı

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Fatma Kavaz
2. Tayfun Usbahalı
3. Mustafa Aşut
4. Ali Milli

2- BÜYÜKKONUK-KAPLICA
Muhtarlık Adayları
1. Abdurrahman Genç
2. Adem Baş

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Adnan Birinci
2. Metin Genç
3. Engin Genç
4. İlyas Genç
5. Tarık Demir
6. Soner Genç
7. Zihni Demircioğlu
8. Muhammet Mustafa Birinci

3- BÜYÜKKONUK-KİLİTKAYA
Muhtarlık Adayları
1. Ahmet Tumbo
2. Hüseyin Emirhan

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Kamil Kömürcügil
2. İsmail Yahat
3. Haşim Kömürcügil
4. Ayhan Akmergiz

4- BÜYÜKKONUK-MERSİNLİK

1. Mutlu Şeker
2. Kasım Kurultay Başeğmez
3. Mustafa Aydinci

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Aziz Aydinci
2. Yusuf Kalem
3. İslam Dursun
4. Güler Mazlum

5- BÜYÜKKONUK-SAZLIKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Güneş Barışsal

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mehmet Çoban
2. Ümit Hadımcı
3. Derya Ürüncüoğlu


6- BÜYÜKKONUK-TUZLUCA
Muhtarlık Adayları
1. Aydın Eren
2. Ömer Tiraki
3. Enis Behiç Darik

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Duran Aslan
2. Metin çolak
3. Sedat Korkmaz
4. İbrahim Saymaz
5. Durdu Mehmet Çalış

7- BÜYÜKKONUK-YEDİKONUK
Muhtarlık Adayları
1. Davut Sevindik


İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mustafa Bulduk
2. Gökhan Morkaya
3. Cebrail Akıllıoğlu
4. Meyti Ateş


8- BÜYÜKKONUK-ZEYBEKKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Yücel Çavuş

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ali Çavuş
2. Mehmet Çavuş

9- DİPKARPAZ-ERSİN PAŞA MAH.
Muhtarlık Adayları
1. Mehmet Fırat
2. Mahmut Çebi
3. Derya Çetin
4. Mustafa Çobanoğlu
5. Mustafa Okutan

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Selami Bayramoğlu
2. Mutlu Temiz
3. Ahmet Keskin

10- DİPKARPAZ-KALEBURNU
Muhtarlık Adayları
1. Mehmet Kulucan
2. Mustafa Şah

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Meryem Kulucan
2. Behçet Pekri
3. Cengiz Soybir
4. Kemal Kulucan


11- DİPKARPAZ-POLATPAŞA MAH.
Muhtarlık Adayları
1. Özgür Akın
2. Birhan Coşkun
3. Yaşar Durmuş
4. Zübeyir Akkurt
5. Yavuz Sönmez

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Şükür Güreş
2. Sedat Tanışman
3. Leyla Gül Gülduran
4. İbrahim Dağ

12- DİPKARPAZ-SANCAR PAŞA MAH.
Muhtarlık Adayları
1. Faik Sönmez
2. Ali Yeşer
3. İsrafil Yur
4. Cevdet Dağ


İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mimar Dağ

13- İSKELE-AĞILLAR
Muhtarlık Adayları
1. Mevlüt Dağ
2. Halil Dağbaşı
3. Şenol Ay
4. Durmuş Serhoş
5. Ali Akkoyun

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. İzzet Aylanç
2. Sami Şengünler
3 Mustafa Memiş


14- İSKELE-ALTINOVA
Muhtarlık Adayları
1. Erbil Kara
2. Halil Kara

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Salih Sunal
2. Ergun Barani
3. Hüseyin Sağlar
4. Ozan Tilki


15- İSKELE-ARDAHAN
Muhtarlık Adayları
1. İsmail Çavdar
2. Halil Bekcan

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ali Öğüt
2. Benan Gök
3. Serkan Öğüt
4. İlkay Öğüt
5. İmdat Kaygısız
6. Mehmet Öğüt


16- İSKELE-AYGÜN
Muhtarlık Adayları
1. Hamdi Kaya
2. Adem Seven
3. Muzaffer Özkol
4. Sefa Altun
5. Güleser Altınışık
6. Hakan Kunduracı

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Çetin Öztürk
2. Hüseyin Gün
3. Ayşe Hatip
4. Orhan Arimum
5. Erdal Türksoy

17- İSKELE-BOĞAZ MAH.
Muhtarlık Adayları
1. Aydın Bakkaloğlu
2. Havva Gümral Açıkada
3. Özdemir Konuralp

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mustafa Şen
2. Alper Altay Babutsalı
3. Kamil Paşa
4. Canan Sorgün


18- İSKELE-BOĞAZİÇİ
Muhtarlık Adayları
1. Nevzat Çakır
2. Mürsel Altuntaş
3. Eniz Akşahin

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mehmet Altuntaş
2. Sadık Yazıcı
3 Serkan Çakır
4. Ahmet Ak
5. Kaya Kayabey
6. Ahmet Yanmaz
7. Kayhan Bulut
8. Kadir Okur
9. Öztekin Taşkıranlar
10. Fikri Damcıoğlu
11. Hüseyin Can

19- İSKELE-BOĞAZTEPE MAH.
Muhtarlık Adayları
1. Bohur Özoğlu
2. Gülter Çaltılı
3. Özgül Özgüç

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mustafa Şener
2. Emine Zorali
3. Mehmet Fadıl Gül
4. Okşan Güllü


20- İSKELE-CEVİZLİ MAH.
Muhtarlık Adayları
1. Doğuş Civisilli
2. Cemal Ertorun
3. Emirali Kırşan

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Doğa Civisilli
2. İbrahim Evlat
3. Kamil Öztugay
4. Gökhan Öztugay
5. Mustafa Evlat
6. Petek Nusret Yarıcıoğlu


21- İSKELE-ERGAZİ
Muhtarlık Adayları
1. Tutku Yeşil
2. Mehmet Şahkın

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Halil Yurtsev
2. Çilen Ösan
3. Nafi Kölel
4. Ahmet Külah
5. Metin Yağcıoğlu
6. Hüseyin Kemaneci
7. Sadiye Altın
8. Tamer Hafız

22- İSKELE-İSKELE MERKEZ MAH.
Muhtarlık Adayları
1. Sermet Nereli

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Aysan Abdurrahmanoğlu
2. Meryem Cevizli
3. Dilek Kurtoğlu
4. Fergün Nereli

23- İSKELE-KALECİK MAH.
Muhtarlık Adayları
1. Mustafa Çakıcı
2. Halis Gök
3. Murat Özer
4. Mahmut Gülden
5. Ümit Höner

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ahmet Can
2. Hakan Çetinkaya
3. Doğan Güneş
4. Hasan Özkan
5. Nurten Günenç
6. Mehmet Avcı
7. Arif Başarır


24- İSKELE-KURTULUŞ
Muhtarlık Adayları
1. Yakup Aksüt

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Hasan Karagil
2. Ali Aksüt
3. Meryem Zabitler
4. Erdinç Kırıkkale

25- İSKELE-KUZUCUK
Muhtarlık Adayları
1. Akan Hoca
2. Türkeş Öğünçer

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Emine Erdönmez
2. Barış Bereketligil
3. İbrahim Saldun
4. Kemal Yaşar Hordan

26- İSKELE-ÖTÜKEN
Muhtarlık Adayları
1. Turgut Özyöre

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Hüseyin Bolel
2. Halil Keten
3. Murat Buram
4. Mehmet Arkoç

27- İSKELE-SINIRÜSTÜ
Muhtarlık Adayları
1. Saffet Aydağ
2. Murat Ertürk
3. Halil Yenigün

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ahmet Sadıkel
2. Amber Ekenleroğlu
3. Fikret Akan
4. Çayan Bulli

28- İSKELE-TOPCUKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Bayram Fakiroğlu
2. Metin Balan
3. Oktay Oltan
4. İsmail Kont

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Cahit Konyalı
2. Pembe Soğancı
3. İbrahim Soykara
4. Yusuf Hacıoğlu
5. Yusuf Güçlügenç
6. Özlem Hacıoğlu
7. Sibel Bahceci
8. Turgay Aşıtaş
9. Ahmet Evlat
10. Fatma Kont
11. Yıldırım Sözeri
12. Şefika Seven Eker

29- İSKELE-TURNALAR
Muhtarlık Adayları
1. Osman Kırçiçek
2. Ahmet Telli

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ali Okumuş
2. Süleyman Çakır
3. Bahadır Sekmen
4. Gürcümen Pınar
5. Halil Belge
6. Hamdi Göktaş
7. Mehmet Telli
8. Ramazan Okumuş


30- İSKELE-YARKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Şerif Dolu

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ceyhan Şen
2. Fatma Turan
3. Ümit Dolu
4. Zafer Demir

31- MEHMETCİK-BAFRA
Muhtarlık Adayları
1. Selim Çetil
2. Erkan Duran


İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ali Gül
2. Mesut Çınar
3. Mustafa Avcı
4. Şerif Şimşek
5. Kadir Böşdür
6. Meryem Bozkur
7. Mert Erol
8. Yusuf Kılıç

32- MEHMETÇİK-BALALAN
Muhtarlık Adayları
1. Cafer Özbalalanlı
2. Hasan Çelikkan

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Akif Volkan
2. Hasan Birşan
3. Volkan Olşen
4. Ahmet Cahit Cangün
5. Fevzi Erişen
6. Zehra Korman
7. Ali Sönmez Güzarı
8. Hasan Çiftçioğlu


33- MEHMETÇİK-ÇAYIROVA
Muhtarlık Adayları
1. Salih Dalınç

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ahmet Ercüment
2. Hasan Oykun
3. Halil Türen
4. Niyazi Dalınç

34- MEHMETÇİK-KUMYALI
Muhtarlık Adayları
1. Yaşar Demir
2. Ahmet Topel Yekta
3. Mehmet Poyraz
4. Metin Er
5. Mustafa Aslan
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Rifat Poyraz
2. Okay Düşgül
3. Muzaffer Bolat
4. Paşa Kaptanlıgil
5. Salih Şahin
6. Hasan Sıcak
7. Osman Özduman
8. Muharrem Sönmez
9. Veysel Yılmaz
10. Mustafa Dalkıç
11. Şafak Dohan
12. Ali Köşe
13. Fatih Aslan
14. Ramazan Banbal

35- MEHMETÇİK-MEHMETCİK
Muhtarlık Adayları
1. Osman Zorlu
2. Necati Zorali
3. Hasan Onbaşı

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Hasan Şehzade
2. Ferdiye Hepşen
3 Mahmut Selver
4. Mehmet Bakkaloğlu
5. Mustafa Behçetoğlu

36- MEHMETÇİK-PAMUKLU
Muhtarlık Adayları
1. Hasan Çelik
2. İsmail Avşar

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Hüseyin Köksal
2. Ali Kehan
3. Gülseren Biten
4. Mehmet Hasöz

37- YENİ ERENKÖY-ADAÇAY
Muhtarlık Adayları
1. Ferdi Yılmaz

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Canan Yazıcı
2. Özlem Nur Yılmaz
3. Ömer Korkmazer
4. Ali Rıza Kılıç

38- YENİ ERENKÖY-AVTEPE
Muhtarlık Adayları
1. Mihri Arcan
2. Rezvan İnlen

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Emete Kol
2. Şükrü Gürler
3. Güldal Serdahoğulları
4. Mustafa Gözavcı
5. Hüseyin Mani
6. Gürhan Mani
7. Kurtuluş Mihmat
8. Mustafa Kemal Aşık

39- YENİ ERENKÖY-BOLTAŞLI
Muhtarlık Adayları
1. Turgay Arslan
2. Ercan Öztürk
3. Ali Bilener

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Uğur Bulut
2. Hasan Özhan
3. Metin Arslan
4. Eybil Boltaşer
5. Hasan Yeşilkanat

40- YENİ ERENKÖY- DERİNCE
Muhtarlık Adayları
1. Ömer Duman
2. Mustafa Balcı
3. Osman Korkmaz

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mehmet Ali Korkmaz
2. Ferit Milli
3 Kasım Artık
4. Ayhan Özer
5. Halil Gören
6. Hacı Ömer Çelik
7. Cumaali Balcı
8. Turgut Keleş
9. Hediye Güneş
10. Murad İnce
11. Ahmet Ateş
12. Kemal Yıldız

41- YENİ ERENKÖY- ESENKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Levent Mihmat

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mehmet Katırcı
2. Soner Mihmat
3. Abdullah Coşkun
4. Mehmet Mihmat

42- YENİ ERENKÖY-GELİNCİK
Muhtarlık Adayları
1. Özcan Nurçin
2. Ahmet Talay
3. Sevin Yasak

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Deniz Nurçin
2. Ahmet Göz
3. Caner Aras
4. Halil İbrahim Talay
5. Şakir Kızıltay

43- YENİ ERENKÖY-KURUOVA
Muhtarlık Adayları
1. Osman Gül

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ertan Refik
2. Yaşar Kara
3. Mustafa Yakuş
4. Mustafa Kara

44- YENİ ERENKÖY-SİPAHİ
Muhtarlık Adayları
1. Ramazan Kırmızıyüz
2. Göksal Hacıhasanoğlu

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mehmet Aygün
2. Gülden Bayraktar
3. Orhan Soytürk
4. Ali Şahin
5. Mustafa Bayram
6. Hamit Soytürk
7. Sinan Aydenk
8. Ali Akdemir
9. Rahman Soydeğer



45- YENİ ERENKÖY-TAŞLICA
Muhtarlık Adayları
1. Bayram Karaman
2. Erhan Karakaş
3. Mehmet Çelik

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Fatma Düzen
2. Sevdiye Temizkan
3. Sündüz Karaman
4. Havva Karaman
5. Meryem Karakaş
6. Hasan Düzen
7. Barış Aksu


46- YENİ ERENKÖY-YENİ ERENKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Salim Metni
2. Vahibe Özkasırga
3. Safiye Mimar Sayar
4. Ozan Tulga


İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ahmet Minifoğlu
2. Harbiye Mine Sayar
3. Cemile Şenkurt
4. Mehmet Aydener
5. Sevengül Selengin
6. İbrahim Bayram

47- YENİ ERENKÖY-YEŞİLKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Oğuz Dağaşan
2. Perol Mavili


İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ersin Karakuş
2. Veysel Akar
3. Ahmet Gün
4. Şükrü Gürler
5. İbrahim Erdoğan
6. Ahmet Kömürcügil
7. Halil Barış


48- YENİ ERENKÖY-ZİYAMET
Muhtarlık Adayları
1. Haşim Buldu
2. Hacıbey Mehmetoğlu
3. Malik Katırcı
4. Erdal Cincil
5. Orhan Unal

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Bilal Yılmaz
2. Halil Katırcı
3. Emine Çelik
4. Adem Menekşe
5. Mehmet Sülün
6. Uğur Avcı
7. İbrahim Karaman



LEFKE İLÇESİ

BELEDİYELER
LEFKE BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları
1. Fehmi Çamlıköylü (HP Adayı)
2. Aziz Kaya (CTP Adayı)
3. Timuçin Pirgalıoğlu (UBP Adayı)


Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Ömer Oksu (HP Adayı)
2. Nermin Şanlıdağ (HP Adayı)
3. Erdoğan Şah (HP Adayı)
4. Ramadan Tabak Hazarlar (HP Adayı)
5. Emine Kamçı (HP Adayı)
6. Mehmet Özersoy (HP Adayı)
7. Fehim Altıner (HP Adayı)
8. İsmail Güren (HP Adayı)
9. Emel Yolum (HP Adayı)
10. Gürsel Bağlaş (HP Adayı)

1. Müge Öreç (CTP Adayı)
2. Meftune Hocalı (CTP Adayı)
3. Nuran Gazi (CTP Adayı)
4. Erdoğan Akkılınç (CTP Adayı)
5. İbrahim Oyman (CTP Adayı)
6. Fırat Soykan Başavcı (CTP Adayı)
7. Ergül Numan (CTP Adayı)
8. Salih Karagözlü (CTP Adayı)
9. Uğur Solyalı (CTP Adayı)
10. Arif Kızılgök (CTP Adayı)

1. Özlem Alpun (UBP Adayı)
2. Mehmet Görsel (UBP Adayı)
3. Emine Özgenç (UBP Adayı)
4. Hüseyin Şansalan (UBP Adayı)
5. Naciye Özesat (UBP Adayı)
6. Hüseyin As (UBP Adayı)
7. Kudret Şeker (UBP Adayı)
8. Kamer Karadayı (UBP Adayı)
9. Güral Ağın (UBP Adayı)
10. Mazlum Mercan (UBP Adayı)

1. Mehmet Yücel Sağlam (YDP Adayı)
2. Elif Karakuş Kaşif (YDP Adayı)
3. Abbas Marangoz (YDP Adayı)
4. Mehmet Hatay (YDP Adayı)
5. Gülersun Türkmen (YDP Adayı)
6. Ahmet Çolakoğlu (YDP Adayı)
7. Cumali Şahin (YDP Adayı)
8. Fatma Gör (YDP Adayı)
9. Burhan Çakır (YDP Adayı)
10. Recep Kılıç (YDP Adayı)


KÖY İHTİYAR HEYETLERİ

1. LEFKE- BADEMLİKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Yoldaş Hüsam
2. Metin Işıktaş
3. Nedim Şengül

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Caner Hakkı Özvuran
2. Tülin Kan
3. Kadir Aşan
4. Tahir Alşan
5. Yılday Hamidan
6. Ali Zehirok
7. Adem Bayburt
8. Ramazan Akın
9. Servet Aşan


2. LEFKE- BAĞLIKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Coşkun Ersev

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Tekin Selkar
2. Hasan Ersev
3. Erdal Tahsildaroğulları
4. Arzu Ersev

3. LEFKE- CENGİZKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Hüseyin Turaç
2. Mehmet Zehirok
3. Lisani Yalçuk
4. Cemal Soyer


İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Cemal Saylan
2. Ergün Cebeci
3. Saim Toyca
4. Suzan Altıntaş
5. Daniş Altıntaş
6. Hülya Sağkanat
7. Katriye Soyer
8. Sinan Şehitzade


4. LEFKE- ÇAMLIKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Ayhan Yapıcı
2. Abdurrazak Dürüz
3. Savaş Şahin
4. Altay Ayrancıoğlu

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mahmut Hazırlar
2. Abbas Budak
3. Erkin Omurtak
4. Aysel Alpşar
5. Mehmet Hasdağ


5. LEFKE- DENİZLİ MAH.
Muhtarlık Adayları
1. Salih Felek

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Kamuran Özreçberoğlu
2. Yılmaz Koroğlu
3. Ömer Saraç
4. Öznur İnanır


6. LEFKE- DOĞANCI
Muhtarlık Adayları
1. Mehmetali Başavcı
2. Ali Yılmaz Çölaşan

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Tevfik Tercan
2. Recep Tozanlı
3. Mehmet Kukural
4. Hüseyin Tabak
5. Hakan İkizoğlu
6. Kerime Karadayı
7. Hasan Karam
8. Ömer Uluşan


7. LEFKE- GAZİVEREN
Muhtarlık Adayları
1. Yusuf Sönmez
2. Hasan Akın

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Önder Zurnacı
2. Buğra Mercan
3. Fezile Karadayı
4. Osman Bulancak
5. Saadettin Büyükhoca
6. Sezgin Özçetiner
7. Ali Ersener
8. Zekiye Akarsular


8. LEFKE- GEMİKONAĞI
Muhtarlık Adayları
1. Ahmet Ced

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Sensevil Ced
2. Ali Akgürcü
3. Kemal Zaim


9. LEFKE- LEFKE
Muhtarlık Adayları
1. Namık Kemal Bayraktar
2. Turgay Özersoy

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Raif Özkan Yıltanlılar
2. Yusuf Aykutlu
3. Abdulkerem Sağlam
4. Nuran Özersoy
5. Mesut Akkoyun


10. LEFKE-TAŞPINAR
Muhtarlık Adayları
1. İzzet Erçağıl
2. Gürkan Gülderen


İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mehmet Emin Karadayı
2. Hüseyin Yılmaz Tamer
3. Mustafa Kemal Lord
4. Hasan Derin


11. LEFKE- YEDİDALGA
Muhtarlık Adayları
1. Özay Volkan
2. Güner Sergil

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Hatice Sevindi
2. Nevin Ertarkan
3. Gürhan Atalar
4. Necat Özemre


12. LEFKE- YEŞİLIRMAK
Muhtarlık Adayları
1. İsmet Özpolat

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Halil Gelengül
2. Gökhan Canveren
3. Uğur Kan
4. Osman Kazali


13. LEFKE- YEŞİLYURT
Muhtarlık Adayları
1. Kubilay Karpuzcu
2. Bülent Ecevit Sanlı
3. Ahmet Özüdoğru



İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Burak Batman
2. Murat Hüseyin Çetinler
3. İbrahim Güreşcioğlu
4. Ziya Karabay
5. Faik Beşir
6. Hüseyin Gökçen
7. Okhan İnak
8. Gülşah Şahin Karagözlü

İlan edilen adaylara yapılacak her türlü yasal itirazın 30 ve 31 Mayıs 2018 tarihlerinde
saat 08.00'den 18.00'e kadar ilgili İlçe Seçim Kuruluna yapılabileceği duyurulur.


Lefkoşa
29 Mayıs 2018
Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2018, 16:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1

banner3