250 bin TL'lik saat ve çok sayıda takıları bisikletle çalmış

banner32

Mağusa’da Old City isimli iş yerinde meydana gelen yaklaşık 250 bin TL değerindeki saat hırsızlığı olayında polis iz peşinde. Hırsızlıkta kullanılan bisiklet bulundu.

250 bin TL'lik saat ve çok sayıda takıları bisikletle çalmış
banner23

Mağusa’da 23 Şubat tarihinde, sokağa çıkma yasağının bitmesi ile sabah saat 05:00’te Old City isimli işyerinde meydana gelen hırsızlıkla ilgili polisin soruşturması devam ediyor.

İş yerine ait cam kapının kimliği hala meçhul kişi veya kişiler tarafından kilit kısmının kırılarak açılması ile meydana gelen olayda yaklaşık 250 bin TL'lik saatlerin yanında nakit para ve takılarında çalınması ile Mağusa polisi 1 haftadan beri hırsızın yakalanması için yoğun mesai harcıyor.

Teknik takip sonucu elde edilen bazı tespitler nedeni ile bugün Çanakkale Göleti'nin Sosyal Konutlar bölgesinde kalan kısmında arama yapan Polis Müdürlüğü’ne bağlı Cürümleri Önleme Şubesi ekipleri, olayda kullanılan bisikleti tespit ederek, inceleme yapılması için emare alınmasını sağladı. Gölette suya atılmış vaziyette bulunan bisikletin sprey boya ile siyaha boyanmış olması, bisikletin de çalıntı olabileceği ihtimalini güçlendirdi. Olayda kullanıldığı tespit edilen bisiklet gölette suya atılı vaziyette bulundu. Mağaza içerisine yüzünde maske ile giren kimliği meçhul kişinin Bin TL nakit para, çok sayıda gümüş takı ve yaklaşık 250 bin TL değerindeki 50 adet kol saatini çaldığı tespit edilmişti.

250 bin TL'lik saat ve çok sayıda takıları bu bisikletle çalmış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18