12 Ay Hapis Yatacak

12 Ay Hapis Yatacak
banner23
Girne Ağır Ceza Mahkemesi, Haziran ayında ülkeye 8 gram hintkeneviri ile giriş yapan Murat Değer aleyhindeki davayı dün karara bağladı


Haziran ayında Girne Turizm Limanı’ndan ülkeye giriş yapmak isterken üzerinde gerçekleşen aramada 8 gram hintkeneviri ile yakalanan Murat Değer aleyhindeki davanın kararı dün Girne Ağır Ceza Mahkemesi’nde karara bağlandı.


Murat Değer yargılandığı davadan 12 ay hapislik cezasına mahkûm edildi.


Başkanlığını Fadıl Akun’un yaptığı, Kıdemli Yargıç Pınar Beyoğlu ve Yargıç Temay Sağer’in baktığı davanın kararını Kıdemli Yargıç Pınar Beyoğlu açıkladı.


Girne Ağır Ceza Mahkemesi Kıdemli Yargıcı Pınar Beyoğlu tarafından açıklanan kararda uyuşturucu suçlarının Ağır Ceza Mahkemesi’nin gündemini en çok meşgul eden, yaygın ve vahim suçlar olduğunu vurgu yapıldı.Beyoğlu: Yaygın ve vahim suçlar


Uyuşturucu suçlarının Ağır Ceza Mahkemesi’nin gündemini en çok meşgul eden, yaygın ve vahim suçlar olduğunu vurgu yapan Pınar Beyoğlu, sanık Murat Değer’in suçu Haziran ayında işlediğini anımsattı.


Değer’in ülkeye giriş yaparken uyuşturucu ile yakalandığını ve işlediği suçu itiraf ettiğini kaydeden Beyoğlu, sanığın Haziran ayından bu yana tutuklu yargılandığının altını çizdi.


Beyoğlu, Değer’i işlediği suçlardan 12 ay hapse mahkûm ettiklerini açıkladı.


Kaynak  : Havadis 

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2018, 10:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18