Her olan olmayan hayrımızadır

Dünyanın var oluşundan itibaren harflerden önce rakamlar vardı. Ve binlerce geçmişten başlayarak oluşan herşeyin kendi içindeki evrimleşme süreçlerinin tamamlanması gerektiği şekilde hesaplanarak ortaya çıktı. Kendimizi bildiğimiz andan bugüne doğanın, iklimin, mevsimlerin, hayat, yaşamın ve daha bir çok kimyamızın oluşmasını rakamlarla değerlendirdik. Teoriler hep oldu, halen’ de olmaktadır. Çünkü bilimsel olrak inanmak istediklerimize odaklı kalarak yaşamımızı sürdürmek isteriz (Sorunsuz, problemsiz, dertsiz, tasasız, herşeyin güzel olduğu bir dünya!..) Ama, onca geçmişten gelenlerin dahi bir çok farklı zamanlara bölünmüş ve açıklanılması imkansız hale gelen inanışların gün ışığında kendini göstermesi, belli etmesi ve daha çok imkanları ortaya koyan sebeblerle irdelenerek ortaya çıkartıyorlar.

Ayni dünya üzerinde farklı olmak!

Ayni dünya gezegeninde kendini arayan olmak! Daha iyi şartlarda yolunu bulmayı kim istemez ki. Bugün düşüncelerimizde bize engel olmuş her bir nedene bağlı engelin (kilidin), düğüm olmuş ilerlememizi engelleyen sebepleri irdeledikçe zaman ve o döneme ait inançların esiri olduğumuzdan bugünkü aklımızla “keşke şimdiki aklımla olsaydım” dersiniz.

Bugün inandıklarınızla hayatta kalabilirsiniz. Yaşamınızın her anı gibi ne gelirse onu yaşamak zorunda kalarak. “Değişmez” der “kaderim” diye düşüncelerinize yerleşmiş başkaların karmaları ile nerdeyse ömrünüzün sonuna kadar yaşarsınız.

Değişmezliğin diğer yüzünden görebilirseniz hayatı nasıl değerlendirirseniz o şekilde bakıp görmeye başlarsınız.

Numeroloji: rakamların gücü veya istersen rehberliğinde neler yapabileceğinizi görmeye başlayın. Değişmeye başlayan yaşam desteğiniz sandıklarınız. Inançlar, kalıplar, alışkanlıklardan kurtulmaya başlarsınız. Oysa rakamlar hayatınızın her yerinde size hizmet etmekte ve rehberlik ederek göremediklerinizi hatırlatıyor oluşundan uyanırsınız. Yaşamın her penceresinden başka yaşanmışlıklara dahi baksanız size kendinizden başlayarak yeniden zamana uyarlanmış işaretler sunmaktadır. Dünyaya geldiğin andan itibaren hangi rakamların size nasıl rehberlik edebileceğini ve daha çok kendinizi nelerden mahrum bıraktığınızı ve sana ait olanların farkındalığını yakalamanıza işaretler göstererek görmeniz için o farkındalığı yakalamanızda destektir.

Hangi yöne bakarsak bakalım karşılaştığımız rakamlarla yollarımızı şekillendirebiliriz. Sadece ona odaklı kalmayıp rakam arayışına girmeyin. Var olan her yansımaların kodları, şifreleri ile kendindeki kodun ve şifrenin amacına yakınlaşarak zamanı ilave ederek görebilirsin. Kim nederse desin “kaderim” diye düşünmeyi bırakıp ona isterseniz “karmalar” deyin.

Geçmişten günümüze gelen, yansırken irdelenmesi gereken ardındaki nedenlerdir. Hep merak ederiz neden oldu, niçin diye? Saçmalık gibi gelsede kendinle kalarak sadece kendini kendinde yoklayarak uzaktaki benliğinle konuşmalısın. Hangi yaşamlardan bugüne kadar taşıdığın gerçeğin varsa bilmediğin korkun da olabilir. Sebepsiz gibi görünen var ettiğin sen de olan sana ait olmayan misafirin de olabilir. (Bilinçaltında seni rahatsız eden gibi mesela). Hayat, birden çok fazla seni alıp götürerek bıraktığı yere kadar yeniden taşıyarak sorgulattırandır. Hade bakalım dercesine yeniden yaşayacak olursan bu kez nasıl yaşardın? Sana bunu dedirterek duygularını silkeleyen olur. Ayni çarkın içerisinden defalarca geçmek bazen dejavu gibi gelebilir, bazen de bir düş, rüya gibi…

Ben kimim? Sorusundan kendini arayarak amacına dokunmalısın. Genellikle doğum gün ay ve yılımız bizim kodumuzdur. Şifren de olacak kadar sana seni anlatmaya yeter. Oysa sadece onunla kalmayız. Adımızın kimliğimizin sorunlarının deşifre edilişinden ne kadarda hoşlanmasak bu yeterli ipucu ile kim olduğunu numeroloji sana seni anlatarak görmeni sağlar. “Kim olduğumu bilmezmiyim” diye düşünebilirsin. Ama, geçmişi deşifre etmek istemez bir çoğu hatda gelecekten haber bekleyenlerin donanımına sahip topluluk içerisindeyiz. Herkes kendinden haber olmak ister. Fakat bilinçli bir kimse kendi geleceğinin elinde olduğunu keşfettikçe değiştirdiği yaşam hikayesinin geleceğe uyarlanmı olabileceğini de çok iyi bilir.

Hangi amaç için, kimlerle nasıl sonsuz karma içinde olabilirsin? Sorunlardan uzakta, hayatın mutlu, sağlıklı, neşeli, keyifli, bolluk içerisindeki refah iç huzur, güvence dileklerindeki beklentilerinden arınmış olmak eminim ki herkesin isteği olduğu kadar hakkıdır da. O halde sorunların üstesinden gelebileceğiniz yansımaların toplum geneli ihtiyacınız olanlarla yüzleşmeli, kabullendikçe onay vererek teşekkür edin. Her olan olmayan hayrımızadır ve her olan da olmayanda iyikilerimizdir. Teşekkür ederim deriz…

YORUM EKLE

banner1

banner19

banner3

banner18