Kategoriler

Çete sanıkları hakim huzuruna çıkarıldı

Lefke’de yeni bir çete türedi. 5 kişi, Y.Ö. isimli bir şahsı şiddet tehdidiyle Bağlıköy’de ıssız bir yere götürdü ve ciddi şekilde darp etti. Zanlılardan 2’si tutuklandı, 3’ü ise yurt dışına kaçtı

Lefke’de çete oluşturan 5 kişi, Y.Ö. isimli bir kişiyi evinden alıp ‘sorgulamak’ maksadıyla Bağlıköy’de ıssız bir yere götürüp ciddi şekilde darp etti. Zanlılar, Cemal Murat Dülger, Saffet Buğra Erdemli ve Emin Batuhan Cankurt yurt dışına kaçtı, Yakup Yılmaz ve Mücahit Gencer ise tutuklandı. Mahkemede söz hakkı verilen zanlıların “Bu konuyla ilgili kendimizi bir anda ekibin içinde bulduk” demesi, dikkat çekti.

Lefke’de 5 kişiden oluşan bir çete, adam kaçırıp, ıssız bir yere götürdü ve şahsı ciddi şekilde darp etti. Cemal Murat Dülger, Yakup Yılmaz, Mücahit Gencer, Saffet Buğra Erdemli ve Emin Batuhan Cankurt’un Y.Ö. isimli şahsı, iradesi dışında alıkoyarak Bağlıköy’deki bir restoranın batısında bulunan toprak yola götürüp, dövdü. “Zorla insan kaçırma”, “şiddet tehdidi”, “ciddi darp ve darp” suçlarını işleyen zanlılardan Yakup Yılmaz ve Mücahit Gencer, Gemikonağı’nda tespit edilerek gözaltına alındı. Polis tarafından aranan diğer 3 zanlının ise, yurt dışına kaçtığı tespit edildi. İki zanlı dün Güzelyurt Kaza Mahkemesi’nde Yargıç Füsun Cemaller’in huzuruna çıkarıldı ve haklarında üçer gün tutukluluk emri alındı. Yargıcın söz hakkı vermesi üzerine zanlıların “Bu konuyla ilgili kendimizi bir anda ekibin içinde bulduk” demesi, dikkat çekti.

Kıbrıs Gazetesi

Yorumlar

Daha Fazla Haber
Türkiye
425 Kez Görüntülendi.
Pala ile restorana giren yabancı uyruklu saldırgan öldürüldü
KKTC
167 Kez Görüntülendi.
Endişeye kapılacak durum yok... Anavatan yeter de artar bile
Türkiye
92 Kez Görüntülendi.
Siber Operasyon Merkezi devrede
KKTC
196 Kez Görüntülendi.
Uluçay, Polis Genel Müdürü Süleyman Manavoğlu’nu ziyaret etti
KKTC
257 Kez Görüntülendi.
Biber gazı kullanarak Kıbrıslı Rum’un aracını kuzeye kaçıran 3 kişi için 6 gün ek tutukluluk verildi
KKTC
171 Kez Görüntülendi.
Kurşunlama olayının perde arkası aydınlanıyor
KKTC
49 Kez Görüntülendi.
Cumhurbaşkanı Akıncı Taziye Mesajı Yayımladı
KKTC
58 Kez Görüntülendi.
Rahşan Ecevit için KKTC’den başsağlığı mesajları yayımlandı
Dünya
82 Kez Görüntülendi.
Gelin erkek çıktı, imam hayatının şokunu yaşadı
KKTC
148 Kez Görüntülendi.
Başbakan Tatar taziye mesajı yayımladı....