Kategoriler

Özersay, Ankara’ya ziyareti öncesinde Akıncı’yı ziyaret etti

Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, Ankara’ya ziyareti öncesinde Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’yı ziyaret etti. Görüşmede, Kıbrıs konusuyla ilgili olarak son dönemde yaşanan gelişmeler ışığında Bakan Özersay’ın Ankara ziyareti ele alındı ve görüş alış verişinde bulunuldu.

ÖZERSAY’IN ANKARA PROGRAMI

Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun davetilisi olarak bu akşam Ankara’ya çalışma ziyareti gerçekleştiriyor.

Çarşambaya kadar sürecek ziyaret kapsamında, iki ülke arasındaki yakın işbirliğinin daha da geliştirilmesi imkânları üzerinde durularak, Kıbrıs meselesine ilişkin son gelişmeler ele alınacak.
Özersay, temasları kapsamında TBMM Dışişleri Komisyonu'nu "KKTC ve bölgesel gelişmeler" hakkında bilgilendirecek, ayrıca Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’la da görüşecek.
“DOĞU AKDENİZ’DE HUKUK VE SİYASET” SEMPOZYUMUNA KATILACAK
Bakan Özersay, Bakan Çavuşoğlu ile birlikte Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde düzenlenecek “Doğu Akdeniz’de Hukuk ve Siyaset” konulu sempozyumun açılışına da katılacak.
Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay’a ziyareti sırasında Bakanlık Müsteşarı Güneş Onar, Özel Kalem Müdürü Sonat Altuğ ve Siyasi İşler Müdürü Gülfem Veziroğlu Sevgili eşlik edecek.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
KKTC
70 Kez Görüntülendi.
Vicdani Retçi Karapaşaoğlu Serbest
KKTC
210 Kez Görüntülendi.
Karar günü!
KKTC
182 Kez Görüntülendi.
Kıb-Tek Ödemede Kolaylık Getirdi
KKTC
149 Kez Görüntülendi.
Halil Karapaşaoğlu’nun, İstinaf Davası Görülüyor
KKTC
925 Kez Görüntülendi.
İki araç sele kapıldı, yollar kapandı!
KKTC
951 Kez Görüntülendi.
Elcil Güney Kıbrıs’ ta ders veriyor mu? 
KKTC
94 Kez Görüntülendi.
Aslanköy- Paşaköy yolu da kapatıldı!
KKTC
115 Kez Görüntülendi.
Güzelyurt'ta bu yollar trafiğe kapatıldı!
KKTC
73 Kez Görüntülendi.
Güzelyurt barajı taştı
KKTC
23 Kez Görüntülendi.
Denetimler devam ediyor