Kategoriler

Ali Koç'tan, Emre Akbaba itirafı

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Aziz Behich ve Emre Akbaba ile ilgilendiklerini ancak transfer edemediklerini söyledi.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, "Camiaya Sesleniş" programında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"TOLGA CİĞERCİ VE JAILSON, LİSTEMİZDE YOKTU"

Comolli'nin "100 kişilik transfer listesinin olduğunu açıklamasının" suistimal edildiğini kaydeden Koç, "100 oyuncu konusu da ciddi anlamda suistimal edildi. Biz bu kadar FFP sıkıntısı olan bir kulüp olarak transfer için 100 oyuncu bakmıyoruz. Bu takımın geleceği için oyuncu bakıyoruz. Arzu edip alamadığımız oyuncular da oldu. Bizim imkanlarımız, bayramdan sonra yaptığımız iki satıştan sonra arttı. Sadece yaptığımız bir Fernandao satışıyla Slimani ve Ayew'i aldık. İnsanlar bunu göz ardı ediyor. Sportif Direktör'ümüze hakaret edebiliyorlar. Bazı spor yazarları hırsız bile diyebiliyor" ifadelerini kullandı.

"SON GÜNLERDE GALATASARAY'DAN AYRILDI"

Tolga Ciğerci ve Jailson'un transfer listesinde olmadığını belirten başkan, "Bu 100 kişilik oyuncu listemiz hala devam ediyor. Tolga Ciğerci, Jailson, bu 100 kişilik oyuncu listesinde yoktu. Yapılan veya yapılmayan tüm transferlerin sorumlusu Cocu, Ali Koç, Comolli ve Semih Özsoy'dur. Tolga Ciğerci, son dakika fırsatı olarak geldi. Son günlerde Galatasaray'dan ayrıldı zaten" dedi.

"AZİZ BEHICH VE EMRE AKBABA İLE İLGİLENMİŞTİK"

Aziz Behich, Emre Akbaba ve bir 10 numara ile görüştüklerini ancak transferi gerçekleştiremediklerini söyleyen Ali Koç, "İsteyip de alamadığımız oyuncular oldu. Aziz Behich ile ilgilenmiştik. Emre Akbaba konusunu zaten biliyorsunuz. Onun dışında 10 numara için bir oyuncuya bakmıştık. İsmini veremem. Ama olmadı o" bilgilerini aktardı.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
Spor
24 Kez Görüntülendi.
Girne Derbisi Maunacıların
Dünya
16 Kez Görüntülendi.
Trump'tan o ülkelere tehdit: Bunu unutmayız
Güney Kıbrıs
17 Kez Görüntülendi.
Kyprianou'dan, Anastasiadis’e Müzakere Eleştirisi
Türkiye
22 Kez Görüntülendi.
"Türkiye Akdeniz'de Oldu Bittiye İzin Vermeyecek"
Türkiye
41 Kez Görüntülendi.
Türkiye Kıbrıs'ta Tüm Gücüyle Haklarını Koruyacak
KKTC
83 Kez Görüntülendi.
Türkiye'ye İade Edilecek
KKTC
1501 Kez Görüntülendi.
Gençler kontak kapattı!
KKTC
13 Kez Görüntülendi.
KTAMS'tan zamlara eleştiri...
Türkiye
11 Kez Görüntülendi.
Milli Güvenlik Kurulu toplandı
KKTC
16 Kez Görüntülendi.
Yüksel'den önemli uyarılar...