THY en çok bilinen 2'inci havayolu...

banner32

THY en çok bilinen 2'inci havayolu...
banner23

THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Aycı, "En çok bilinen 2. havayolu konumuna geldik. Uçuş emniyeti denildiğinde, yolculara sorulduğunda dünyada en iyi üçüncü şirket konumuna geldik." dedi.


Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, 2018'in ilk çeyreğinde rekor müjdesi vermek üzere hazırlandıklarını bildirdi.


THY Spor Kulübü çatısı altında faaliyet gösteren THY Bayan Voleybol Takımının, Vestel Venus Sultanlar Ligi'ne yükselmesi nedeniyle düzenlenen törene şirket çalışanları, voleybolcular ve şirket yöneticileri katıldı.


THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Aycı ile çalışanlar, şampiyon voleybolcuları THY Genel Müdürlük binasının girişinde karşılayarak çiçek verdi.


Törende, "Havada karada şampiyon biziz" sloganıyla yola çıkarak, büyük başarı elde eden THY Bayan Voleybol Takımı'yla ilgili hazırlanan videolar gösterildi


THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Aycı, burada yaptığı konuşmada, başarının sebebinin THY'deki ekip çalışması olduğunu söyledi. Aycı, yapılan planlamalarla başarının geldiğini ifade ederek, "Benim genç kardeşlerim, değerli hocamız ve değerli teknik ekibimiz... Benim oyuncu kardeşlerim yüreklerini, her şeylerini sahaya koydular ama önce planlama şuradaki (yönetici) arkadaşlarımıza aittir. " dedi.


Hormonlu bütçeler yerine organik altyapıyı tercih eden yönetici bakışına sahip olduklarına dikkati çeken Aycı, hayata, şirket yönetimine ve kulübe böyle baktıklarını vurguladı.


Aycı, işlerinin özünün gençlere güvenmek olduğuna değinerek, gençlerin ve tecrübeleri birleştirmelerinin tek nefes, ruh ve kalpten oluşan bir takım ortaya çıkarttığını kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2018, 14:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18