Kendi çocuğunu nefesi kesilene kadar dövdü!

banner32

Kocaeli’nin Körfez ilçesinde yaşanan şiddet olayı Türkiye'yi ayağa kaldırdı. Nurcan Serçe'nin kızına şiddet uyguladığı görüntüler, sosyal medyada büyük tepki toplamıştı. Anne Nurcan Serçe'nin ilk ifadesi ortaya çıktı. Serçe, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi..

Kendi çocuğunu nefesi kesilene kadar dövdü!
banner23

'nin kızı N.B'ye (14) şiddet uyguladığı görüntüler sosyal medyada paylaşıldı. Dakikalar sonra  genelinde büyük tepki toplayan görüntüler üzerine  harekete geçti. Olayın 14 Nisan 2020 tarihinde yaşandığı, şüpheli kadının o tarihte adliyeye sevk edilip serbest bırakıldığı, evde bulunan 6 çocuğun da halen devlet yurdunda olduğu öğrenildi.

"ÇOCUKLARIMLA İLGİLİ HİÇBİR SIKINTIM YOK"
Milyonlarca sosyal medya kullanıcısından tepki gören Serçe, şiddet görüntüsünün nasıl yayıldığını bilmediğini belirterek, şu anda çocukları ile ilgili hiçbir sıkıntısının olmadığını kaydetti..

"EV YOK MUYDU? OĞLAN ÇOCUKLARI SANA BAKARKEN TUVALETİNİ YAPIYORSUN"
Devlet koruması altında olan çocuklarına sık sık ziyaret ettiğini anlatan Serçe, sözlerine şöyle devam etti: "Çocuklarımla bir aradayız. Ben o dönemler çok zor bir süreçten geçmiştim. Bir birlikteliğim vardı. Onunla ilgili bir şeydi ama şu an bir sıkıntı yok. Videoyu çeken kişi de eşimdi. Eşim bana tuzak kurdu. Şu an herhangi bir sıkıntı yok. İnanın bana şiddettin herhangi bir açıklaması yok. Hem de hiçbir açıklaması yok. Çocuğa vurma sebebim de söyleyeyim. Kızım bizim bahçe kapısının önüne oturmuş çişini yapıyordu. Yanında da iki tane erkek çocuğu vardı. 'Ev yok muydu? Oğlan çocukları sana bakarken tuvaletini yapıyorsun' diyerek dövdüm. Görüntüleri kimin yaydığını bilmiyorum. Nasıl öğrenebilirim onu da bilmiyorum. Kafam o kadar dolu ki."

"KASITLI VE ŞANTAJ İÇİN ÇEKİLEN BİR VİDEOYDU"
Kızına gösterdiği şiddettin bir defalığına mahsus olduğunun altını çizen Nurcan Serçe, "Çocuğunu döven bir anne olsaydım bir sürü video olurdu. Bir kere dövdüm. Çocuklarımın devlet tarafından alınma sebebini de söyledim. Eşimden çocuğum vardı, çocuğu ona vermezsem sosyal medyalarda, haber kanallarında paylaşacağını söylemişti. Ben buna dayanamadığımı söylediğim için alınmasını istedim. Çocuklarım, benim psikolojimin düzelmesi için, kendi psikolojileri düzelmesi için alındı. Psikolojik baskı yaşadığım bir dönemdeydim. Karakollarda ifadeler var, çocuğumun ifadeleri var. Onlara nasıl güzel baktığıma dair ifadeler var. Benim çocuğum 1 haftalıkken eşim onu kaçırdı. Bana bu şekilde şantajlar yaptı. Bu da kasıtlı ve şantaj için çekilen bir videoydu. Şiddet, sürekli olan bir şey değil. Ben çocuklarıma yıllardır bakıyorum. Ben ilk eşimden ayrıyım, bu benim ikinci birlikteliğimdi. İlk eşimden kızım 4 yaşındayken ayrıldım. 4 tane daha çocuğum var" ifadelerini kullandı..

"BEN DARPÇI, DAYAKÇI BİR ANNE DEĞİLİM Kİ"
'Çocuklarımı tabi ki geri alacağım' diyen Nurcan Serçe, sözlerini şöyle noktaladı: "Ben darpçı, dayakçı bir anne değilim ki. Ben o videoları sosyal medyada izledim. O videoların, o dayağın hiçbir şekilde açıklaması yok. Ben kendimi savunmuyorum. Çocuğumu dövdüğümü savunmuyorum. O kadar canım acıdı ki. Çocuğum 'anne yapma' diyor, 'anne' diyor ben ona vuruyorum. Bunun hiçbir açıklaması yok"

NURCAN SERÇE TUTUKLANDI

Kocaeli'nin Körfez ilçesinde kızını ölesiye döven ve sosyal medyada tepkilere neden olan Nurcan Serçe, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2021, 22:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18