Bahçe kapısını çaldılar!

İstanbul Esenyurt'ta bir hırsız apartmanın bahçe kapısını çaldı. O anları güvenlik kamerasına yansıdı. Apartman sakinlerinden Yusuf Çiçek, yaşadıkları mahallede daha önce de benzer hırsızlık olaylarının yaşandığını söyledi.

Bahçe kapısını çaldılar!
banner23

Olay, 28 Ocak Perşembe günü Esenyurt Akçaburgaz Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 3 katlı bir apartmanın bahçesine gelen hırsız, demir bahçe kapısını yerinden söküp, kaçtı.  Sabah saatlerinde, kapının yerinde olmadığını gören apartman sakinleri durumu polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, hırsızı yakalamak için çalışmalara başladı.

HIRSIZLIK ANLARI GÜVENLİK KAMERASINDA

Yaşanan hırsızlık anları ise apartmanın güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Hırsızın demir bahçe kapısını sökmesi ve daha sonra kapıyı da alarak kaçtığı anlar kameraya yansıdı.

"ONLARIN DA BİR SÜRÜ KAPILARI ÇALINIYOR"

Mahallede kapıların çalındığını iddia eden apartman sakinlerinden Yusuf Çiçek, "Gece saat 03.30'da zincirleri kesmişler. Tam kısa kontak yapacağı zaman benim çocuk balkondan görüyor. Onu durdurduk. 15 gün sonra da gördüğün gibi arkadaş geliyor, bu kapıları yerinden çıkarıyor. Buradan çekip gidiyor. Tam gece olduğu için belli değil. Şahsın yüzü belli değil. Yukarıda arkadaşlar da var. Onların da bir sürü kapıları çalınıyor" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18